Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Oktobrī Jelgavā augušas sērijveida dzīvokļu cenas

Oktobrī sērijveida dzīvokļu cenas augušas Kauguros, Salaspilī un Jelgavā, bet Ogrē tās nav mainījušās, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Jelgavā dzīvokļu cenas oktobrī palielinājušās par 0,2 procentiem un sērijveida dzīvokļu vidējā cena bija 500 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2018. gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas pieaugušas par 4,3 procentiem.

Kauguros oktobrī sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 0,6 procentiem un dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena sasniedza 567 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2018. gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājušās par 8,4 procentiem.

Salaspilī dzīvokļu cenas oktobrī palielinājušās par 0,2 procentiem un sērijveida dzīvokļu vidējā cena Salaspilī pieaugusi līdz 645 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2018. gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā palielinājušās par 5,8 procentiem.

Savukārt Ogrē sērijveida dzīvokļu cenas oktobrī saglabājās bez izmaiņām un dzīvokļu vidējā cena bija 594 eiro par kvadrātmetru. 2018. gadā dzīvokļu cenas kopumā Ogrē pieaugušas par 6,3 procentiem.


Foto: ss.com

Pievieno komentāru

Jelgava