Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagalmu labiekārtošanas programmai pagarināta pieteikšanās

Noslēdzoties otrajai Jelgavas pašvaldības līdzfinansētās daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmas kārtai, apstiprināti deviņi projekti, kuru kopējās izmaksas ir mazākas nekā puse no programmai atvēlētā pašvaldības finansējuma 100 tūkstošu eiro apmērā. Tāpēc nolemts vēlreiz pagarināt projektu iesniegšanas termiņu – līdz 20. augustam, informē Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Jelgavas pilsētas pašvaldības ie­stāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka otrajā kārtā tika apstiprināts viens pieteikums – mājas Atmodas ielā 86 iedzīvotāju vēlme daļēji nožogot teritoriju. Līdz ar to kopumā šogad apstiprināti deviņi projekti, kuriem kopējais pašvaldības piešķirtā līdzfinansējuma apmērs ir 40 350,84 eiro. Joprojām vairāk nekā puse līdzekļu nav apgūti, tāpēc nolemts vēlreiz pagarināt projektu iesniegšanas termiņu.

Šāgada programmas prioritātes ir pagalmu lietusūdens novades sistēmu un brauktuvju sakārtošana, un šādi darbi paredzēti sešos no deviņiem atbalstītajiem projektiem. Pārējie trīs projekti saistīti ar teritorijas labiekārtošanu, piemēram, stāvlaukuma un bērnu rotaļu laukuma izbūvi.

Šogad ar pašvaldības līdzfinansējumu pagalmu labiekārtot plāno māja Katoļu ielā 19, Tērvetes ielā 88, Katoļu ielā 9, Lielajā ielā 8, Filozofu ielā 46, Pulkveža Brieža ielā 14, Māras ielā 8 un Vīgriežu ielā 39. Jāpiebilst, ka Tērvetes un Vīgriežu ielas māju kopprojekts ir vienīgais, kas pašvaldības atbalstu saņems 80 procentu apmērā no izmaksām, jo paredz sakārtot piebraucamo ceļu.

Ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem “Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai” var iepazīties mājaslapā jelgava.lv vai pilsetsaimnieciba.lv.


Foto: no arhīva


Pievieno komentāru

Jelgava