Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par 538 000 eiro attīstīs Pilssalas infrastruktūru

Jelgavas pašvaldība par 538 353 eiro plāno attīstīt infrastruktūru Pilssalā, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu, lēmuši domes deputāti.

Jau vēstīts, ka Pilssalā Jelgavā paredzēts izbūvēt 20 metru augstu skatu torni, kura projekta izstrāde un autoruzraudzība Jelgavas pašvaldībai izmaksās 27 830 eiro.

Taču, īstenojot projektu «Pilssalas infrastruktūras attīstība tūrisma un veselības aktivitāšu veicināšanai Jelgavā», pašvaldība iecerējusi arī citas aktivitātes, liecina domes lēmums.

Pašvaldība plāno labāk organizēt apmeklētāju plūsmu Pilssalā esošajā dabas liegumā «Lielupes palienes pļavas», izbūvējot torni un norobežojošās barjeras, izveidojot atpūtas vietu un veselības taku. Tāpat tiks izvietoti informācijas stendi un apmeklētāju skaitīšanas ierīce.

Projekta mērķis ir organizēt apmeklētāju plūsmu un mazināt antropogēno slodzi dabas liegumā «Lielupes palienes pļavas», saglabājot īpaši aizsargājamās dabas vērtības un attīstot kvalitatīvu infrastruktūru tūrisma un veselības aktivitāšu veicināšanai Pilssalā.

Projekta kopējās izmaksas ir 538 353 eiro, no tiem 457 600 eiro jeb 85 procenti ir ERAF finansējums. Tāpat plānota 20 188 eiro valsts budžeta dotācija, bet pašvaldība ieguldīs 60 565 eiro.

Līdzekļi ieceres īstenošanai tiks paredzēti pašvaldības 2017. gada budžetā.


Foto: travelnews.lv

Pievieno komentāru

Jelgava