Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pareizticīgo metropolīts Aleksandrs Lieldienās aicina aizmirst šķelšanos un ienaidu 7

Pareizticīgo metropolīts Aleksandrs, sveicot ticīgos Kristus augšāmcelšanās svētkos, aicina aizmirst šķelšanos un ienaidu.

«Pasha tiek dēvēta par «svētku svētkiem». Kristus pasha ir cilvēku ticības centrs. Svētais apustulis Pāvils rakstīja, ja Kristus nav augšāmcēlies, tad veltīga ir ticība. Augšāmcēlies Kristus parādījās mirru nesējām sievām, sakot viņām, lai priecājas. Un šī Dieva svētība vienmēr ir nemainīgi klātesoša Kristus baznīcā. Vēsts par pestītāja augšāmcelšanos piepilda sirdi ikvienam, kurš tic Kristum, mīl Kristus baznīcu un dzīvo pēc Evaņģēlija likumiem,» sacījis metropolīts.«Baznīca visā augšāmcelšanās svētku svinību laikā vēršas pie visiem saviem uzticamajiem bērniem ar aicinājumu piedot arī tiem, kas nīst, ar aicinājumu nolikt malā savstarpējo ienaidu un ļaunumu. Viss ir jāaizmirst,» mudina metropolīts.«Lai cilvēku sirds spētu uzņemt augšāmcelšanās gaismu, viņiem nepieciešams būt mierā ar Dievu un saviem tuvākajiem. Kristus aicina mūs mīlēt ne tikai tos, kuri mūs mīl, bet uzliek par pienākumu mīlēt arī tos, kuri mūs nīst. Patiesam Kristus māceklim jāmāk piedot tiem, kas rīkojies pret viņu slikti, ievainojis viņu ar ļaunu vārdu, darījis pāri. Tikai uzvarot ienaidu un piepildoties ar mieru un labvēlību pret citiem, sirds dziļumā var sajust, ka Kristus patiesi augšāmcēlies, ka elle, grēks un nāve ir uzvarēti,» uzsver pareizticīgo baznīcas galva.«No sirds sveicu visu Dieva man uzticēto draudzi gaišajos Kristus augšāmcelšanās svētkos. Vēlu visiem mieru, prieku, kristīgu saprašanos, veselību, pestīšanu un neizsīkstošu Dieva palīdzību. Mūsu kunga Jēzus Kristus, kurš augšāmcēlies no mirušiem, žēlastība un mana virsgana svētība lai ir ar jums visiem,» svētku apsveikumā saka metropolīts Aleksandrs.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

membrans

Nē,ZAZA,es neesmu idiots.Man Jaungada dāvanas nesa tēvocis ĻEŅINS ,kurš bija DZĪVS,ir DZĪVS un vienmēr BŪS DZĪVS! Dzimis esmu 1953gadā un tēvocim ĻEŅINAM Jaungada dāvanas iznēsāt palīdzēja SALAVECIS--/ĢED MOROZ/ un viņa mazmeitiņa SNIEGBALTĪTE--/SŅEGUROČKA/.Rietumpasaule Ziemsvētkos tāpat iet Dievnamā,bet LATVIEŠI paņem klāt vel FOLKLORU,lai bērniņiem tiek savs prieks.Starp citu-BALTU ciltīm zaķi dēja olas vēl pirms JĒZUS KRISTUS dzimšanas.

pirms 7 gadiem, 2012.04.16 10:20

zaza

Tātad tu apstiprini kā tu esi idiots! Jo tev visu mūžu vecāki stāstīja kā dabūsi dāvanu no Ziemassvētku vecīša! Bet pareizticīgi cik es zinu saņem dāvanas Jaunajā gadā nevis Zimassvētkos. Viņiem Ziemassvētki klusie svētk,i atšķīrība no mums.

pirms 7 gadiem, 2012.04.15 16:39

membrans

JĀ.ZAZA,tikai pagāniem zaķis dēj olas! Un tikai idiotiem ZIEMSVĒTKU vecis nes dāvanas!

pirms 7 gadiem, 2012.04.15 15:30

zaza

Vārds, tev taisnība! Lieldienas pagāja! Bet šodien Jezus Kristus augšamcelnas Diena! Nejauc pagānismu ar Kristietību! Tikai pagāniem zaķis olas dēj!

pirms 7 gadiem, 2012.04.15 11:40

Jampazijs

Mums bomžiem būs liela pierīšanās, pareizticīgie uz kapiem sakrāmēs krāsotas olas, končas un kuličus.

pirms 7 gadiem, 2012.04.15 10:40

р.б.Христина

прочитайте начало темы-парейзтициго...........у православных сегодня Пасха!С Пасхой дорогие христиане!Любви,терпения и милосердия,здоровья.

pirms 7 gadiem, 2012.04.15 10:10

vārds

Lieldienas tak jau pagāja. Šitas gan ir aizdzēries.

pirms 7 gadiem, 2012.04.15 09:58

Jelgava