Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasažieru pārvadājumi ar sabiedrisko transportu otrajā ceturksnī samazinājušies par 3%

Pasažieru pārvadājumi ar sabiedrisko transportu 2012.gada otrajā ceturksnī ir samazinājušies par 3%, salīdzinot ar iepriekšējā gada otro ceturksni, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Ar dzelzceļa transportu 2012.gada otrajā ceturksnī pārvadāja 5,1 miljonu pasažieru, kas ir par 3,8% mazāk nekā 2011.gada otrajā ceturksnī. Iekšzemē pārvadāto pasažieru skaits samazinājās par 4%, savukārt starptautiskajos pārvadājumos, galvenokārt starp Latviju un Krieviju, pieauga par 2%.Pirmajā pusgadā ar dzelzceļa transportu pārvadāti 9,5 miljoni pasažieru un tas ir par 2,7% mazāk nekā pērn pirmajā pusgadā.Ar regulāras satiksmes autobusiem 2012.gada otrajā ceturksnī pārvadāja 28,5 miljonus pasažieru - par 2,7% mazāk nekā iepriekšējā gada aprīlī-jūnijā. Lielākā daļa jeb 99,6% ar regulāras satiksmes autobusiem pārvadāto pasažieru skaita tika pārvadāti iekšzemē.Pārvadāto pasažieru skaits iekšzemē samazinājās par 2,7%, tai skaitā pilsētas nozīmes maršrutos par 0,7%, reģionālajos vietējās nozīmes maršrutos par 8% un reģionālajos starppilsētu nozīmes maršrutos par 7,4%. Starptautiskajos pārvadājumos pārvadāto pasažieru skaits pieauga par 5,3%.Ar regulāras satiksmes autobusiem 2012.gada pirmajā pusgadā pārvadāti 57,4 miljoni pasažieru un tas ir par 2,5% mazāk nekā pērn pirmajā pusgadā.Ar pilsētu elektrisko transportu 2012.gada otrajā ceturksnī pārvadāja 21,2 miljonus pasažieru, kas ir par 3,2% mazāk nekā iepriekšējā gada attiecīgajā periodā. Ar trolejbusiem pārvadāto pasažieru skaits saruka par 1%, bet ar tramvajiem - par 5,6%.

Pievieno komentāru

Jelgava