Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasažieru pārvadātāji ar Roni nākamnedēļ pārrunās dotāciju samazinājumu šogad

Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija (LPPA) pirmdien, 9.janvārī, ar satiksmes ministru Aivi Roni plāno pārrunāt dotācijas samazinājumu sabiedriskajam transportam šogad par pieciem miljoniem latu, aģentūrai BNS pastāstīja LPPA prezidents Pēteris Salkazanovs.

Viņš sacīja, ka plānots pārrunāt šā gada dotācijas samazinājumu sabiedriskajam transportam par pieciem miljoniem latu – to, kā iekļauties šajos samazinājumos. "Tas ir kompleksi risināms jautājums, kas ietver vairākus aspektus," klāstīja Salkazanovs.LPPA vadītājs teica, ka tikšanās laikā paredzēts runāt arī par pasažieru pārvadātāju pagājušā gada parādiem divu miljonu latu apmērā, kā arī plānots apspriest jautājumus, kas saistīti ar neregulāro pārvadājumu regulējumu, par kuru pasažieru pārvadātāji apsvēruši iespēju vērsties Eiropas Savienībā (ES).Jau vēstīts, ka Latvijas pasažieru pārvadātāji paziņojuši, ka varētu vērsties pret valsti ES saistībā ar neregulāro pārvadājumu regulējumu.Salkazanovs iepriekš norādīja, ka valstij būtu jāsakārto normatīvie akti, kas regulē neregulāros pārvadājumus, taču nepieciešamo likumu grozījumu virzība pašlaik tiek kavēta un tādējādi var darboties nelegālie pārvadātāji.Pašlaik nelegālie pārvadātāji izmanto licenci neregulārajiem pasažieru pārvadājumiem, kas ļauj legāli strādāt tirgū, taču neļauj strādāt paralēli regulārajiem pārvadājumiem, paskaidroja Pasažieru pārvadātāju asociācijas prezidents, uzsverot, ka tādējādi valsts bezdarbības dēļ pašlaik Latvija nepilda ES regulu par pārvadājumiem, kur pārvadātāji, kas ir piedalījušies konkursā, ir ieguvuši ekskluzīvas tiesības, kas neļauj braukt nevienam citam.LPPA mērķis ir veicināt un saglabāt pasažieru pārvadājumus, kā arī darboties pasažieru autopārvadājumu attīstībā un to efektivitātes paaugstināšanā. Asociācijā apvienojušies 62 pasažieru autopārvadātāji.

Pievieno komentāru

Jelgava