Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasažierus vilcienos aptaujās par pārvadātāja pakalpojumiem

«Pasažieru vilciens» šonedēļ sāk pasažieru apmierinātības pētījumu. Jau šajā nedēļas nogalē vairākos vilcienos strādās interviju veicēji, kas pasažierus iztaujās par dažādiem uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un servisu kopumā.

Sestdien un svētdien intervētāji aptaujās pasažierus visos elektrovilcienu maršrutos, kā arī dīzeļvilcienu maršrutos Rīga-Krustpils, Rīga-Daugavpils, Rīga-Zilupe, Rīga-Gulbene un Rīga-Valga. Turpmākās divas nedēļas intervētāji būs sastopami visu maršrutu vilcienos. Aptaujas veicējiem būs īpašas apliecības ar fotogrāfiju un vārdu, lai pasažieri viņus varētu atpazīt. Pētījumu veiks «Data Service», informē «Pasažieru vilciena» sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Priedniece.Pētījuma mērķis ir noskaidrot klientu apmierinātību ar esošo pakalpojumu, kā arī uzzināt vēlamos papildus pakalpojumus. Tiks skaidroti respondentu pārvietošanās ieradumi, iecienītākie sabiedriskā transporta veidi, sabiedriskā transporta priekšrocības un trūkumi, salīdzinot ar personīgo autotransportu. Pasažieri tiks lūgti atbildēt uz jautājumiem par pārvietošanās mērķi, pārvietošanās biežumu un virzienu – tikai turp, vai turp un atpakaļ.Aptaujas dalībniekiem būs iespēja paust viedokli par esošajām biļešu cenām, vilcienu kustības sarakstu, precizitāti, ātrumu, ērtībām, drošību, stacijām, peroniem, darbinieku kompetenci un attieksmi un drošību vilcienā; par to, kādā veidā pasažieri iegūst informāciju par vilcienu kustības sarakstiem. Tāpat aptaujas dalībnieki varēs izteikt priekšlikumus par papildus pakalpojumiem, kas viņuprāt būtu nepieciešami vilcienos, piemēram – sēdvietu sadalījums pa klasēm, bezvadu internets, iespēja iegādāties dzērienus, uzkodas, presi, auto novietošana staciju tuvumā, nepilngadīgu personu pavadoņi.Aptaujāti tiks ne vien vilcienu pasažieri, bet arī cilvēki, kas dzīvo dzelzceļa staciju tuvumā, tomēr ikdienā izvēlas citu pārvietošanās veidu. Šiem cilvēkiem tiks lūgts pastāstīt argumentus, kādēļ izvēlas citu transportu un to, kādai būtu jābūt potenciālajai vilciena biļetes cenai un pakalpojuma kvalitātei, lai viņi turpmāk izvēlētos braukt ar vilcienu.Kopumā plānots aptaujāt vairāk nekā 5000 vilcienu lietotāju.

Pievieno komentāru

Jelgava