Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldību autoceļu uzturēšanai šogad papildu plāno piešķirt 4,26 miljonus latu

Valdība šodien lēma atļaut Satiksmes ministrijai līdz grozījumiem par valsts budžetu 2012.gadam uzņemties finansiālās saistības, lai finansētu pašvaldību autoceļu un ielu uzturēšanas neatliekamos darbus šajā gadā 4,26 miljonu latu apmērā.

Satiksmes ministrijai ir jāveic izmaiņas valsts budžeta apakšprogrammas «Mērķdotācija pašvaldību autoceļiem» finansēšanas plānā, samazinot izdevumus 2012.gada septembrī, oktobrī, novembrī un decembrī 4,26 miljonu latu apmērā un par attiecīgo summu palielinot izdevumus jūlijā.Piešķirtos 4,26 miljonus latus SM jāpārskaita pašvaldību speciālo budžetu - pašvaldību ceļu fondu - kontos. Minētie līdzekļi lietojami pašvaldību autoceļu un ielu uzturēšanai 2012.gadā.Tāpat Satiksmes ministrijai, sagatavojot priekšlikumus grozījumiem likumā par valsts budžetu 2012.gadam, jāiekļauj tajos priekšlikums par papildu valsts budžeta līdzekļu piešķiršanu 4,26 miljonu latu apmērā pašvaldību autoceļu un ielu uzturēšanas neatliekamo darbu 2012.gadā veikšanai.Savukārt Finanšu ministrijai, sagatavojot grozījumus likumā par valsts budžetu 2012.gadam, ir jāparedz Satiksmes ministrijas budžeta apakšprogrammai «Mērķdotācija pašvaldību autoceļiem» papildu finansējumu 4,26 miljonu latu apmērā, lai atjaunotu mērķdotācijai pašvaldību autoceļiem 2012.gada septembrī, oktobrī, novembrī un decembrī plānoto finansējumu, kas uz laiku tika novirzīts pašvaldību autoceļu un ielu uzturēšanas neatliekamo darbu 2012.gadā finansēšanai.

Pievieno komentāru

Jelgava