Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēc nedēļas varēs apmeklēt VID Jelgavas centru

Valsts ieņēmumu dienests (VID) Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienas laikā 28.septembrī aicina skolēnus pieteikties ekskursijām dažādās VID struktūrvienībās visā Latvijā. Informācija par ekskursijām un pieteikšanos pieejama mājaslapas www.atvertodurvjudiena.lv sadaļā «Apmeklē iestādi».

Piesakoties ekskursijām, skolēniem būs iespējas apmeklēt VID klientu apkalpošanas centrus Latvijas lielākajās pilsētās, muitas kontroles punktus gan uz sauszemes robežas, gan lidostā «Rīga» un ostās Rīgā, Liepājā un Ventspilī, informē VID. Tāpat skolēniem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt VID Muitas laboratoriju un VID Akcīzes pārvaldes mobilās ekspreslaboratorijas, kā arī uzzināt, ar kādu ekipējumu un speciālajiem tehniskajiem līdzekļiem notiek VID Muitas kriminālpārvaldes un Finanšu policijas izmeklētāju spraigais darbs.VID klientu apkalpošanas centru darbinieki Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Valmierā un Ventspilī pastāstīs skolēniem par VID struktūru, par VID darbinieka ikdienas uzdevumiem un pienākumiem, iepazīstinās ar savām darba telpām, kur ikdienā tiek veikta klientu apkalpošana, datu ticamības pārbaudes un darbs ar dažādām datu bāzēm un informatīvajām sistēmām, kā arī izskaidros, ar kādiem jautājumiem ikviens iedzīvotājs var vērsties pie VID darbinieka klientu apkalpošanas centrā. Muitas kontroles punktos Rīgā (lidostā «Rīga», Rīgas brīvostā, Latvijas Pasta ēkā), Latgalē (Rēzeknē, Daugavpilī, Terehovā, Grebņevā un Silenē) un Kurzemē (Liepājas un Ventspils ostā) muitas kontroles punktu darbinieki pastāstīs par savu profesiju un izrādīs darba telpas - skolēniem būs iespēja tuvumā izpētīt muitas kontroles punktu infrastruktūru un tehnisko aprīkojumu, vērot, kā notiek fiziskā muitas kontrole un dokumentu noformēšana. Muitas kontroles punktos skolēni varēs iepazīties ar lieliskajiem VID darbinieku palīgiem – tabakas izstrādājumu un narkotisko vielu meklētājiem darba suņiem un viņu saimniekiem - kinologiem. Atvērto durvju dienā piedalīsies arī VID Finanšu policijas pārvaldes un Muitas kriminālpārvaldes amatpersonas, kuras ne tikai pastāstīs ekskursijas dalībniekiem par savu darba specifiku un aicinās ieskatīties telpās, kur ikdienā strādā operatīvās izlūkošanas un izmeklēšanas darbinieki, bet arī demonstrēs operatīvo transportu, ekipējumu un specifisko tehnisko aprīkojumu, kas tiek izmantots kontrabandistu un nodokļu krāpnieku izsekošanā un aizturēšanā. Ekskursijām VID iespējams pieteikties, līdz 26.septembrim sūtot pieteikumus uz kontaktpersonu e-pasta adresēm, kas norādītas mājaslapas www.atvertodurvjudiena.lv.

Pievieno komentāru

Jelgava