Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pedagogus un bibliotekārus Jelgavā izglītos medijpratībā

Pedagogi un bibliotekāri aicināti uz semināru “Ievads medijpratībā” 3. decembrī no pulksten 11.30 līdz 16.30 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Jelgavā, informē centra pārstāvis Zintis Buls.

Semināra mērķis ir veicināt pedagogu un bibliotekāru izpratni par medijpratību un mediju darbības pamatprincipiem, ļaut apzināties medijpratības vietu sabiedrības izglītošanas procesā, kā arī palīdzēt pedagogiem saprast viņu lomu un iespējas mediju izglītībā. Semināram ir kā teorētiska, tā praktiska ievirze, sniedzot pedagogiem un bibliotekāriem iespēju apgūt teorētiskas pamatzināšanas par medijpratību, kā arī gūt idejas un praktiski izmantojamus padomus tālākajā pedagoģiskajā darbā mediju izglītībā, veicinot jaunās paaudzes spēju kritiski izvērtēt mediju saturu.

Semināra noslēgumā dalībnieki saņem apliecības par kursa apgūšanu. Dalībnieki aicināti pieteikties šeit līdz 29. novembrim.

Semināru organizē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centrs sadarbībā ar Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes UNESCO Medijpratības un informācijpratības katedru, īstenojot Latvijas Republikas Kultūras ministrijas deleģēto funkciju veicināt sabiedrības medijpratību un izglītot pedagogus un bibliotekārus medijpratībā.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Jelgava