Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pērn labiekārtoti trīs daudzdzīvokļu māju pagalmi 4

Pērn Jelgavas pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmā piedalījās un savu ieceri realizēja Sarmas ielas 21, Asteru ielas 17 un Katoļu ielas 6 un 8 dzīvokļu īpašnieku kopības, informē pašvaldība.

Sarmas ielā 21 atjaunots iebraucamais ceļš, veikts asfalta seguma remonts ar nepilno tehnoloģiju, aizpildot bedrītes ar asfaltbetonu, trīs aku augstuma regulēšana asfalta līmenī un nesaistītu minerālmateriālu laukuma profilēšana.

Asteru ielas 17 pagalmā uzstādīts bērnu rotaļu laukums – rotaļu komplekss “Tornis”, dubultās šūpoles, divi soliņi un atkritumu tvertne.

Savukārt Katoļu ielā 6 un 8 nocirsti un izņemti pāraugušie krūmi, demontēti veļas žāvētāju betona pamati, ieklāts bruģakmens piebraucamajā ceļā, gājēju celiņos un laukumos automašīnu novietošanai, sakārtota lietus ūdens novadīšana.

Jelgavas pilsētas pašvaldība, sākot no 2015. gada, piedāvā iespēju daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku kopībām labiekārtot daudzdzīvokļu māju pagalmus, saņemot pašvaldības līdzfinansējumu. Līdzfinansējums paredzēts lietus ūdens novadīšanas sistēmu, brauktuvju, ietvju stāvlaukumu vai apgaismojuma būvdarbiem un citiem labiekārtošanas darbiem, iekļaujot būvuzraudzības un preču iegādes izmaksas.


Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 4

jelgavnieks

lieliski toties Vīgriežu Kastaņu ielu krustojumā lai nokļūtu līdz tur izveidotasjam veikalam Tops no sētas puses lietus laikā bez gumijas zābakiem piekļūt nau iespējams jo to liedz tur jau sen izveidojušais dīķis arī paši namu iekšpagalmi atgādina pēckara izskatu pa noplukušajiem pelēkajiem namu fasāžu daiļumiem labāk neminēt te kinodekoratoriem tikai filmēt kinofilmām graustu kadrus

pirms gada, 2018.02.06 08:23

pagalms

Tie pašvaldības dzīvokļi?

pirms gada, 2018.02.06 11:45

Santa

Dzīvokļi, tāpat kā dzīvokļu mājām piegulošā zemes teritorija, pārsvarā ir privātīpašums (protams, ir izņēmumi) - un tā ir katra īpašnieka atbildība, lai īpašums tiktu attiecīgi uzturēts. Pašvaldībai nav pienākums uzturēt to, kas ir privātīpašumā. Ja pašvaldība veic uzlabojumus vai ir gatava līdzfinansēt kādus no šiem darbiem, tad par to ir tikai jāpriecājas. Kāpēc visi šie "bļāvēji" nav ar mieru, ka par nodokļu naudu tiek labiekārtoti vai remontēti privātmāju pagalmi un teritorija? Kāpēc man savu māju ir jāuztur pašai, bet tiem, kas dzīvo privātos dzīvokļos mājās, kas atrodas uz privātas zemes - tie gaida, kad pašvaldība to sakārtos viņu vietā?

pirms gada, 2018.02.06 13:25

AHA

Jelgavas Dome varētu sakārtot Kr.Barona 3 pagalmu - pagalms jau par Kultūras nama apmeklētāju stāvlaukumu pārvērties. Diez kā tiem kultūras baudītājiem patiktu, ja es ar savu auto izbraukātu viņu pagalmus....

pirms gada, 2018.02.07 16:58

Jelgava