Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piektdien Jelgavā ieradīsies konkursa «Eiropas gada pašvaldība» vērtēšanas komisija

Ceturtdien, 19.jūlijā, sāksies to pašvaldību vērtēšana, kuras ir izvirzītas Eiropas Gada pašvaldības konkursa otrajai kārtai, aģentūru LETA informēja Latvijas Pašvaldību savienībā.

Konkursa pirmā kārta noslēdzās vakar, kad tika paziņotas katra plānošanas reģiona izvirzītās pašvaldības, kas piedalīsies konkursa otrajā kārtā.No Zemgales Plānošanas reģiona otrajā kārtā izvirzīja Bauskas novada pašvaldību, Dobeles novada pašvaldību un Jelgavas pilsētas pašvaldību. No Kurzemes Plānošanas reģiona ir izvirzītas Liepājas pilsētas pašvaldība, Ventspils pilsētas pašvaldība un Kuldīgas novada pašvaldība. No Rīgas Plānošanas reģiona izvirzītas Alojas novada pašvaldība, Jūrmalas pilsētas pašvaldība un Rīgas pilsētas pašvaldība. Latgales Plānošanas reģiona žūrija ir izvirzījusi Daugavpils pilsētas domi, Dagdas novada pašvaldību un Balvu novada pašvaldību. Savukārt Vidzemes Plānošanas reģions ir izvirzījis Rūjienas novada pašvaldību, Valmieras pilsētas pašvaldību un Gulbenes novada pašvaldību.Vērtēšanas vizītes sāksies ceturtdien ar Bauskas un Dobeles apmeklējumu, bet piektdien, 20.jūlijā, vērtēšanas komisija dosies uz Jelgavu. Uz Liepāju un Kuldīgu vērtēt pašvaldības tā dosies 23.jūlijā, savukārt uz Ventspils pilsētu - 24.jūlijā. Rīgu un Jūrmalu plānots vērtēt 26.jūlijā, un Aloju vērtēs 27.jūlijā. Daugavpils pilsētu un Dagdu vērtēs 30.jūlijā, savukārt 31.jūlijā vērtēs Balvu novada pašvaldību. Vērtēšana noslēgsies ar vizītēm Vidzemē - 2.augustā vērtēs Rūjienas novada pašvaldību un Valmieras pilsētas pašvaldību, savukārt 3.augustā dosies uz Gulbenes novada pašvaldību.Konkursu Latvijas Pašvaldību savienība rīko sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Izglītības un zinātnes ministriju, Veselības ministriju, Labklājības ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Pievieno komentāru

Jelgava