Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieredzes apmaiņā Latvijā un Jelgavā viesojas Taivānas jaunieši

Līdz 29.aprīlim Latvijā viesojas Taivānas jauniešu delegācija Rotari finansētās pieredzes apmaiņas programmas ietvaros. Šajā laikā taivānieši apmeklēs Talsus, Ventspili, Kuldīgu, Ogri, Jēkabpili un Jelgavu, vairākas dienas pavadot arī Rīgā.

«Rotari fonda finansētā grupu pieredzes apmaiņas programma ir unikāla kultūras un profesionālās apmaiņas iespēja 25 līdz 40 gadu jauniem cilvēkiem – jaunajiem biznesmeņiem vai profesionāļiem apgūt starptautisku pieredzi. Šie Taivānas jaunieši – arhitekti, biznesa administratori, mākslinieki, zinātnes profesionāļi, pateicoties šādai programmai Latvijā iegūs gan interesantu profesionālu un kultūras pieredzi, gan draugus, viesojoties vienkārši kā tūristi, iespējams, pat nesastaptu,» informē Latvijas–Zviedrijas Rotari 2410.apgabala GSE komitejas priekšsēdētāja Agija Ozoliņa–Kozlovska. Rīgas rotarieši Taivānas viesus uzņems savos klubos, izrādīs tiem Vecrīgu, jūgendstila skaistākos paraugus, ir paredzēti arī Latvijas Nacionālās operas un Okupācijas muzeja, Rīgas Motormuzeja un Brīvdabas muzeja apmeklējumi, lekcija par latviešu tautas tērpu vēsturi ar kolekcijas apskati, kā arī Rīgā tiksies ar Latvijas ievērojamākajiem arhitektiem, juristiem, uzņēmējiem un latviskā garā kopīgi ieturēs maltīti ar Taivānas vēstnieku Latvijā. Pirms Latvijas apmeklējuma Taivānas jaunieši viesojās Zviedrijā, kura ir otra šajā Rotari apgabalā esošā valsts, aplūkojot Zviedrijas interesantākos objektus, iepazīstoties arī ar Zviedrijas rotariešiem un viņu darbību, informē tikšanās rīkotāji.

Pievieno komentāru

Jelgava