Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķir 50 procentu atlaidi peldētapmācībai Jelgavā deklarētajiem bērniem 2

Jelgavas domes sēdē deputāti atbalstīja izmaiņas Jelgavas pašvaldības izglītības iestāžu maksas pakalpojumu cenrādī, piešķirot 50 procentu atlaidi peldētapmācībai pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs "Rotaļa" un "Kāpēcīši" Jelgavā deklarētajiem bērniem, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Ņemot vērā, ka šajā gadā mainījusies pakalpojumu izmaksu aprēķināšanas kārtība, iekļaujot tajā arī konkrētā objekta rekonstrukcijai paredzētos izdevumus, ar šā gada 1. novembri būtiski palielinās maksas par peldētapmācības nodarbību ārpus mācību procesa bērnudārzos. "Rotaļā" nodarbība bērnam līdz triju gadu vecumam līdzšinējo 3 eiro vietā maksās 8,10 eiro, bet "Kāpēcīšos" nodarbība bērnam līdz 12 gadu vecumam maksās 7 eiro.

Lai samazinātu papildu izdevumu slogu vecākiem, Jelgavas pašvaldība pieņēma lēmumu paredzēt 50 procentu atlaidi šiem pakalpojumiem Jelgavā deklarētajiem bērniem. Citās pašvaldībās deklarētajiem bērniem atlaides nav paredzētas.

Ceturtdien domes deputātu pieņemtais lēmums spēkā stāsies ar šā gada 1. novembri.

"Rotaļas" vadītāja Ilze Putniece iepriekš pastāstīja, ka 2017. gadā izglītības iestādes baseinā mainīta baseina plēve, flīzes, veikts kosmētiskais remonts, uzlabota vide un materiālā bāze, un izmaksas kopā bijušas ap 29 000 eiro. "Rotaļas" audzēkņiem divas reizes nedēļā tiek nodrošināta peldētapmācība, taču iestādē brīvu vietu nav un tāpēc tiek organizētas maksas nodarbības citiem peldētgribētājiem.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 2

z

Nu,nu,ja nebūtu Bez tabu iesaistījies ,diez vai paši aizdomātos.Bez tabu būtu jāpaaicina arī uz vienu otru dārziņu Jelgavā,tad noskaidrotu daudz ko ,gan ēdināšanā ,gan inventāra atbilstību .

pirms gada, 2018.10.25 15:23

Zaiga

Kas man tagad jāņem līdzi, lai apstiprinātu deklarēto dzīvesvietu? Vai iestāde uz vietas to pārbaudīs??? Lūdzu, info!!

pirms gada, 2018.10.25 17:25

Jelgava