Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķir vairāk nekā 300 tūkstošus latu bezmaksas interneta nodrošināšanai bibliotēkās

Otrdien valdība nolēma pašvaldībām piešķirt valsts budžeta finansējumu – kopumā 316 975 latu apmērā, lai arī šogad tās spētu nodrošināt iedzīvotājus ar bezmaksas interneta un datora lietošanas pakalpojumiem pašvaldību publiskajās bibliotēkās.

To nosaka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais Ministru kabineta noteikumu projekts «Kārtība, kādā nodrošina iespēju pašvaldību publiskajās bibliotēkās bez maksas izmantot internetu un datorus 2012.gadā».Noteikumu projekts paredz katrai pašvaldībai konkrētu valsts budžeta finansējuma apjomu, lai tās segtu interneta abonēšanas un palīdzības dienesta pakalpojumu izmaksas, kas radušās Valsts vienotajā bibliotēku informācijas sistēmā laika posmā no 1.janvāra līdz 31.decembrim Jelgavas pašvaldībai piešķirti 1815 latu, Jelgavas novada pašvaldībai – 7816 latu, bet Ozolnieku novada pašvaldībai – 1839 lati, informē VARAM.Saskaņā ar Bibliotēku likumu valsts un pašvaldību bibliotēku lietotājiem ir tiesības bez maksas izmantot publiski pieejamos datorus, internetu un vispārpieejamos elektroniskās informācijas resursus.

Pievieno komentāru

Jelgava