Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piešķirs pilsētas augstākos apbalvojumus 5

Sakot paldies par ieguldījumu pilsētas attīstībā, jau divdesmito gadu pilsētas svētkos tiks pasniegti augstākie apbalvojumi “Goda zīme” un “Goda raksts”, informē pašvaldība.

Apbalvojumu “Goda zīme” piešķirs LLU Studentu kluba vadītājai Anitai Prūsei par ilggadēju un profesionālu darbību Studentu klubā, ieguldījumu kultūras vērtību saglabāšanā un Jelgavas vārda popularizēšanu.

Savukārt Goda rakstu piešķirs Tautas deju ansambļa “Lielupe” mākslinieciskajai vadītājai Elitai Simsonei par augstu profesionālo meistarību, aktīvu darbu, ieguldījumu Jelgavas kultūras attīstībā un pilsētas vārda popularizēšanu; biedrību “Jelgavas roņi” un “Jelgavas jahtklubs JJK” valdes loceklim Aleksandram Jakovļevam par nopelniem un ieguldījumu sportā un sabiedriskajā darbībā Jelgavā; LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes Pārtikas tehnoloģijas katedras profesorei Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļas vadītājai Dr.sc.ing. Sandrai Muižniecei-Brasavai par pārtikas speciālistu izglītošanu un aktīvu darbību Jelgavas pilsētas uzņēmējdarbības attīstībā; Jelgavas Valsts ģimnāzijas ķīmijas skolotājai Agnesei Freibergai par sasniegumiem pedagoģiskajā darbā un jaunatnes izglītošanā Jelgavā; Jelgavas 4. vidusskolas mūzikas skolotājai Artai Jurgenovskai par augstu profesionālo meistarību, ieguldījumu jaunatnes izglītošanā un pilsētas vārda popularizēšanu.

Apbalvojumi tiks pasniegti 24. maijā Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa svinīgajā pieņemšanā.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ilze Ilzīte

Ļoti liels prieks par Skolotāju Agnesi Freibergu. Jūs nepārlasījāties, tā tiešām ir Skolotāja ar lielo burtu! :)

pirms gada, 2018.04.28 10:20

Tādi tie lauķi ir

Sev piešķir Volvo, skolotājiem bleķa piekariņus.

pirms gada, 2018.04.28 13:31

volvo

Pareizi, lauri, varēja vēl katram pa Volvo!

pirms gada, 2018.04.29 14:45

Jelgava