Pilsētā pārtraukta ceļu greiderēšana 4

Saistībā ar sala iestāšanos Jelgavā ir pārtraukta greiderēšana, informē pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”. Plānotie greiderēšanas darbi tiks atsākti atbilstošos laika apstākļos, atkūstot zemes klātnei. Šobrīd tiek veikts avārijas bedrīšu remonts – asfaltbetona segumiem ar auksto asfaltbetonu un grants segumiem ar nesaistītu minerālmateriālu maisījumu. Tāpat norit ziemas ikdienas uzturēšanas darbi – atkarībā no laikapstākļiem brauktuves tiek apstrādātas ar pretslīdes materiāliem.


Foto:
“Pilsētsaimniecība”

Pievieno komentāru

Komentāri 4

asdfgh

jbal, zinot ka buus sals, vareejaat jau nofgreidereet bedrainaas ielas, tagad pipec kaa pa veljas deeli jaabrauc.

pirms mēneša, 2018.01.15 22:03

vija

Tāda greiderēšana, kā tas notiek pašlaik vispār nav vajadzīga. Ceļš tiek tikai uzarts, un netiek noblietēts ar rulli. Paiet pa tādu ceļu un pabraukt ar bērnu ratiņiem ir ļoti grūti, gandrīz neiespējami. Arī lielie akmeņi bojā mašīnas. Sausā laikā uzartais ceļš ļoti put. Ideāli būtu, ja nolietu ar speciālu šķidrumu pret putekļiem. Bet iedzīvotāju labsajūta grantētajos ceļu posmos jau nav pilsētas vadības prioritāte. Arī tagad aukstumā ceļš ļoti put.

pirms mēneša, 2018.01.16 13:30

...

Jelgavā, pilsētā "ar nākotni", vispār ir izteikta greiderēšanas slimība,- vasarā, neilgi pēc atputekļotāja arī palaiž greideri, kas visu uzkuļ un uzsit akmeņus. Meties kaut garšļaukus priekšā tādam ārprātam. Kad kliedzu, kāpēc savanda noblietētu ceļu, strādnieks atkliedz no kabīnes, ka viņam dod komandu, jādara un viss! Riktīgs sūnu ciems.

pirms mēneša, 2018.01.16 20:25

iela

Pārtraukt var to, kas sparīgi notiek! Nez, cik greideru līdz salam pilsētā darbojās?

pirms mēneša, 2018.01.16 13:49

Jelgava