Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija ar anketu starpniecību noskaidros noziegumos cietušo viedokli par saskarsmi ar policiju 2

Valsts policija februārī ar anketu starpniecību lūgs noziegumos cietušās personas sniegt viedokli par to, kāda bijusi saskarsme ar policiju, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Pētījuma rezultātus un cietušo pieredzi policija izmantos, lai izstrādātu mācību programmu un apmācītu policijas darbiniekus par pirmā kontakta veidošanu ar cietušo. Šādas zināšanas policijai ir nepieciešamas, jo tieši policija ir pirmā iestāde, pie kuras cilvēks vēršas pēc palīdzības.Projekta ietvaros, lai noskaidrotu, kā policija strādā ar cietušajiem, februārī tiks sākta cietušo anketēšana.Noziegumos cietušie ar pasta starpniecību saņems no Valsts policijas anketu. Aizpildītu anketu varēs ievietot speciālā aploksnē un bez maksas nosūtīt Valsts policijai. Anketu varēs aizpildīt arī elektroniski.2010 gadā jau tika veikta iedzīvotāju aptauja par viņu pieredzi saskarsmē ar Valsts policiju. Toreiz secināts, ka Valsts policijai ir problēmas darbā ar cietušajiem, proti, 49,2% cietušo izteica neapmierinātību ar valsts policijas darbu.Tas nozīmē, ka gandrīz 50% cietušo nesaņēma profesionālu policijas palīdzību. Policijas darbinieki savus pienākumus un darbu notikuma vietā veica formāli tikai no izmeklēšanas un juridiskās puses, aizmirstot, ka notikuma galvenā atslēga ir cietušais, kuram ir jāsaņem adekvāta palīdzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

palasiet par policijas darbu komentarus, tad nevajadzes anketas

pirms 7 gadiem, 2012.02.15 21:39

Jelgava