Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija Līgo pastiprināti kontrolēs vietējās nozīmes ceļus

Lai atturētu personas no likumpārkāpumiem un nepieļautu, ka Līgo svētku svinību laikā ceļu satiksmes negadījumos iet bojā vai tiek ievainoti cilvēki, no 21.jūnija līdz 25.jūnijam Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas veiks pastiprinātu sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes uzraudzību Zemgales reģionā.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta vietējās nozīmes ceļiem un Līgo svētku svinību norises vietām. Reidu mērķis ir nepieļaut transportlīdzekļu vadīšanu alkoholisko dzērienu, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē un pievērst uzmanību mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku – gājēju, velosipēdu vadītāju –izdarītajiem pārkāpumiem, skaidrojot tiem nepieciešamību rūpēties par savu drošību. Tāpat tiks pievērsta uzmanība atļautā braukšanas ātruma ievērošanai un pārkāpumiem, kas saistīti ar drošības jostu, bērnu sēdeklīšu un aizsargķiveru lietošanas noteikumiem, informē policijas pārstāve Diāna Purviņa.Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde aicina autovadītājus nebūt pārgalvīgiem un nesēsties pie stūres apreibinošo vielu ietekmē.

Pievieno komentāru

Jelgava