Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija tautas nobalsošanas dienā aicina ievērot sabiedrisko kārtību un nerīkot provokācijas

Valsts policija aicina cilvēkus ievērot sabiedrisko kārtību un nemēģināt provocēt uz darbībām, kas varētu izraisīt likuma pārkāpumus.

Policija aicina iedzīvotājus ziņot, ja viņu rīcībā ir informācija par pretlikumīgām darbībām sestdien paredzētajā referendumā.Valsts policija aģentūru BNS informēja, ka referenduma laikā Drošības policija un Valsts policija strādās pastiprinātā režīmā, lai piefiksētu potenciālos riskus un apdraudējumus, kas varētu ietekmēt tautas nobalsošanas norisi, kā arī lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un nepieļautu likumpārkāpumus referenduma norises vietās.Valsts policijas ekipāžu norīkojumi būs maksimāli pietuvināti referenduma norises vietām, lai operatīvi reaģētu uz jebkāda veida nekārtībām vai pārkāpumiem.Policija atgādina, ka Krimināllikumā ir paredzēta atbildība par apzinātu personas kavēšanu brīvi piedalīties tautas nobalsošanā, lietojot vardarbību, viltu, draudus, uzpirkšanu vai citos prettiesiskos veidos. Kriminālatbildība arī paredzēta par tautas nobalsošanas dokumentu viltošanu, nepareizu balsu saskaitīšanu un aizklātas balsošanas pārkāpšanu.Personām, kuru rīcībā ir informācija par pretlikumīgām darbībām, kas saistītas ar kavēšanu realizēt vēlēšanu tiesības, rezultātu viltošanu, vēlētāju informatīvās ietekmēšanas gadījumiem, kā arī mēģinājumiem traucēt vēlēšanu mierīgu norisi, policija lūdz vērsties tuvākajā policijas iecirknī, zvanot pa tālruni 110, vai arī Drošības policijā, zvanot pa tālruni 67208964 vai sūtot e-pastu dpdd@dp.gov.lv.

Pievieno komentāru

Jelgava