Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policisti svētkos aicina savās rindās jauniešus (FOTO) 1

Par godu Valsts policijas 99. gadadienai jelgavnieki tika aicināti apmeklēt pasākumu Raiņa parkā, kur varēja apskatīt policijas trafarēto autotransportu un ekipējumu.

Pasākumā piedalījās arī kinologs policijas virsleitnants jēkabpilietis Gints Vuškāns ar dienesta suņiem Darvinu un Drako, ar kuru palīdzību izdevies atklāt daudz likumpārkāpumu (šogad viņam piešķirts apbalvojums “Par centību policijā”). Interesentiem bija iespēja apskatīt policistu speclīdzekļus, uzdot interesējošus jautājumus un kopīgi nofotografēties.

Savukārt Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Valsts policijas darbinieki pulcējās, lai par priekšzīmīgu dienestu no vadošajām amatpersonām saņemtu Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Zemgales reģiona pārvaldes apbalvojumus. Starp apbalvotajiem ar Iekšlietu ministrijas goda rakstiem ir Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas inspektors Vadims Šidlovskis, Jelgavas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore Olga Zubkova, Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektore Marija Redjko un citi.

Savukārt Iekšlietu ministrijas pateicību saņēma Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas vecākais inspektors Aleksandrs Rodionovs, Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektore Daiga Krūmiņa, Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektors Māris Melnis un citi. Vairākiem Kriminālpolicijas darbiniekiem piešķirta II pakāpes Kriminālpolicijas Goda zīme, kā arī II un III pakāpes Nopelnu zīmes Kārtības policijā un citi apbalvojumi. 

Policijas svētkos bija klāt arī Lietuvas Republikas Panevēžas un Telšu kolēģi, kā arī citi viesi.

Raksturojot aizejošo gadu, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Andris Zellis teic, ka tā iesākums bija salīdzinoši sarežģīts, saistīts ar smagiem, cilvēka dzīvībai bīstamiem noziegumiem. Gada otrā puse vismaz pašlaik, viņaprāt, rit mierīgāk.  A.Zellis domā, ka Zemgales policistu darba rādītāji šogad varētu būt labi. Pārvaldes priekšnieks piebilst, ka vēl aizvien policijā ir aktuāls darbinieku trūkums. Zemgales reģionā pārvaldē, kurā ietilpst Jelgavas, Tukuma, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles un Jēkabpils nodaļa, trūkst vairāk nekā 80 policistu. “Nākotnē gan raugos optimistiski,” atzīst A.Zellis.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava