Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

PTF studenti semestri iesāk jaunās telpās

Pavasara studiju semestris LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) studentiem sāksies nevis, kā ierasts, Jelgavas pilī, bet jaunajā ēkā netālu no Valdekas pils. 

PTF jaunā ēka tapa, īstenojot ERAF līdzfinansēto projektu «LLU mācību infrastruktūras modernizācija». Ēkas būvniecība ilga no 2014. gada rudens līdz 2015. gada vasarai. Divstāvu ēkas platība ir vairāk nekā 3000 kvadrātmetru, un tā jau ir iekārtota studiju un pētniecības vajadzībām ar nepieciešamo aprīkojumu un laboratorijas iekārtām. 

Lai netraucētu studiju procesam, rudens semestrī studenti vēl turpināja mācības Jelgavas pils ziemeļrietumu spārnā, taču no 1. februāra nodarbības un laboratorijas darbi jau pilnībā notiks fakultātes jaunajās telpās. Atbrīvotās telpas Jelgavas pilī pēc fakultātes aiziešanas līdz 2017. gada decembrim tiks nodotas Jelgavas Valsts ģimnāzijas rīcībā, lai tā varētu nodrošināt mācību procesu skolas ēkas remontdarbu laikā. 

Foto no «Ziņu» arhīva

Pievieno komentāru

Jelgava