Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rekordisti pa telefonu norunā 54 stundas un piecas minūtes 1

Šonakt divu dalībnieku pāri – jelgavniece Tatjana Fjodorova un rīdzinieks Leonīds Romanovs, kā arī rīdzinieki Patriks Zvaigzne un Kristaps Štāls – uzstādīja jaunu pasaules telefonsarunu rekordu. Viņu sarunas ilga 54 stundas un piecas minūtes, tādējādi pārspējot līdzšinējo oficiāli reģistrēto Ginesa rekordu par gandrīz 11 stundām.

Lai arī abi pāri bija apņēmības pilni sarunas turpināt, saudzējot viņu veselību, tika pieņemts lēmums pārtraukt sarunu rekorda sacensības. «Tele2» piešķīra abiem pāriem pirmo vietu un naudas balvu 3000 latu apmērā, informē uzņēmuma pārstāve Egita Māliņa. Saskaņā ar Ginesa rekordu organizācijas noteikumiem, lai pārspētu līdzšinējo rekordu, kas bija 43 stundas, astoņas minūtes un 55 sekundes, dalībniekiem vajadzēja sarunāties par desmit  minūtēm ilgāk. Svētdienas pēcpusdienā ar «Tele2» atbalstu to paveica visi pieci pāri, kas sāka sacensības. Neskatoties uz to, neviens no dalībniekiem uzreiz pēc rekorda pārsniegšanas neizstājās, bet turpināja cīņu par ievērojamāku rekordu un vietu sacensībās. Pakāpeniski 46.sarunas stundā pēc pašu izvēles, veselības apsvērumu vai kļūdas (sarunas pauze ilgāka par 10 sekundēm) dēļ izstājās trīs dalībnieku pāri – rīdzinieki Toms Bļodnieks (22 gadi) un Renārs Astra (21), rīdzinieces Zanda Seņkova (20) un Anete Šica (20), kā arī lietuvieši Jevgenijus Tiurinas (46) un Robert Jacek Nadtočij (48). Pēc sacensību noteikumiem katrs no šiem trīs pāriem par rekorda sasniegšanu ieguva 1500 latu. «Ar sacensību noslēgumu viss vēl nebeidzas, jo tagad rekorda apliecinošos materiālus sūtīsim Ginesa rekordu organizācijai Lielbritānijā un gaidīsim oficiālu apstiprinājumu,» skaidro «Tele2» valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.Jau rakstīts, ka L.Romanovs (31 gads) un T.Fjodorova (23)  iepazinās internetā. Tatjana savā blogā paziņoja, ka meklē partneri rekorda uzstādīšanai un no visiem kandidātiem izvēlējās tieši Leonīdu. Leonīds ir skolotājs, Daugavpils teātra aktieris, kā arī mākslinieciskais redaktors. Tatjana ir studente un ārsta palīgs. Abiem ir kopīgs hobijs – kulinārija. Uzstādot rekordu un saņemot naudas balvu, Tatjana pabeigs mājas celtniecību vai dzīvokļa remontu, savukārt Leonīds plāno vest ģimeni ceļojumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Resnais

Ēdot, sēžot uz poda un ikvakara zobu tīrīšanā tā runāšana varētu būt stipri apgrūtināta. Rakstā nav teikts vai bija ar hands free.

pirms 7 gadiem, 2012.03.12 16:04

Jelgava