Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RTU un LLU izveido jaunu portālu skolēniem «Nāc studēt!»

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) izveidojusi jaunu portālu skolēniem www.nacstudet.lv, kurā pieejami palīgmateriāli karjeras plānošanai un centralizēto eksāmenu kārtošanai.

Kā aģentūru LETA informēja RTU Informācijas centra korespondente Egita Kancāne, portālā mērķis ir palīdzēt skolēniem orientēties augstākās izglītības studiju programmās un izvēlēties piemērotāko specialitāti.Plānots, ka portālam būs publiskā un autorizētā daļa, kurā autorizējoties skolēns varēs personalizēt portālu, veidot savu e-resursu kolekciju, piedalīties konkursos un aktivitātēs, sekot līdzi lekciju video ierakstiem un translācijām u.tml.Pašlaik portālā ir pieejami materiāli fizikas apguvei, RTU un LLU studiju programmu katalogs, kā arī profesionālās orientācijas tests, ar kura palīdzību ikviens var noteikt savas personības piemērotību noteiktai studiju programmai.Portālā pieejama arī informācija par universitāšu vasaras nometnēm un sagatavošanas kursiem, un citām iespējām un notikumiem, kuros skolēni aicināti iesaistīties.Skolēniem tiek piedāvāta arī unikāla iespēja doties virtuālā pastaigā pa vairāku RTU struktūrvienību ēkām. Lai iepazītu savu potenciālo universitāti, tās mācību, atpūtas un darba telpas, skolēni var doties virtuālā ceļojumā, neizejot no mājām - pašlaik virtuāli var pastaigāties pa RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāti, Zinātnisko bibliotēku un Ķīpsalas peldbaseinu. Taču drīzumā būs pieejamas arī virtuālās pastaigas pa citām fakultātēm.Portāls «Nāc studēt!» ir RTU Studiju daļas un Informācijas tehnoloģijas dienesta un LLU kopdarbs. RTU un LLU drīzumā portālu papildināt aicinās arī citas Latvijas augstākās izglītības iestādes.

Pievieno komentāru

Jelgava