Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāksies Loka maģistrāles rekonstrukcija 20

Septembrī tiks uzsākta Loka maģistrāles rekonstrukcija, informē Jelgavas pašvaldība. Šogad darbi notiks posmā no Kalnciema ceļa līdz Bērzu ceļam un posmā no Rubeņu ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai. Projektā paredzēts atjaunot tranzītielu, izbūvēt četrus apļveida krustojumus, rekonstruēt inženierkomunikācijas, ielu apgaismojumu, rekonstruēt pārvadu pār dzelzceļu, izbūvēt gājēju un velosipēdistu celiņus, automašīnu stāvvietas, atpūtas vietas ar soliņiem, velostatīviem, atkritumu urnām, atjaunot pieturvietas un pie pilsētas robežas izveidot atpūtas vietu ar karti tūristiem.

No 3. septembra posmā no Rubeņu ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai tiks uzsākti trases nospraušanas un sagatavošanas darbi, kā arī rakšanas darbi, kuru laikā paredzēta lietus ūdens kanalizācijas tīklu izbūve, elektroapgādes ārējo tīklu un ielu apgaismojuma izbūve, elektronisko sakaru tīklu izbūve un ielas konstruktīvās kārtas izbūve. Minēto darbu dēļ būvdarbu zonā tiks slēgta daļa brauktuves, divvirziena satiksmes kustības tiks organizēta pa divām sašaurinātām joslām. Gājēju kustība tiks organizēta pa darbu zonai pretējās puses nomali. Esošā pietura Ziediņu ceļā tiks nodalīta no darbu zonas ar ceļa aprīkojumu, nodrošinot pasažieru drošu piekļūšanu pieturai.

Loka maģistrāles posmā no Kalnciema ceļa līdz Bērzu ceļam būvdarbi paredzēti no 10. septembra, tāpat tiks veikti trases nospraušanas un sagatavošanas darbi, pēc kuriem uzsāks lietus ūdens kanalizācijas tīklu izbūvi, ūdensvada tīklu un saimnieciskās kanalizācijas tīklu izbūvi. Paredzēti arī elektronisko sakaru, elektroapgādes ārējo tīklu un ielas apgaismojuma izbūves darbi. Abos posmos sabiedriskā transporta maršruts paliks nemainīgs. Loka maģistrāles pārbūves laikā visām iebrauktuvēm tiks nodrošināta iebraukšana/izbraukšana.

Būvdarbu laikā transporta kustība tiks ierobežota. Iedzīvotāji aicināti sekot līdzi satiksmes organizācijas shēmām un izvietotajiem ceļu satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem.

Jelgavas pilsētas pašvaldība, piesaistot ES finansējumu nacionālas nozīmes centru integrēšanai Eiropas vienotajā transporta tīklā (TEN-T), rekonstruēs Loka maģistrāli no Kalnciema ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai 4733 metru garumā. Jūlijā Jelgavas dome un pilnsabiedrība “RERE vide – Hidrostatyba” noslēdza līgumu par Loka maģistrāles rekonstrukciju no Kalnciema ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai. Iela iekļaujas perspektīvajā Jelgavas pilsētas Ziemeļu apvedceļā, ko veido Loka maģistrāle, perspektīvais Ziemeļu šķērsojums (pāri Lielupei un Driksai) un Atmodas iela.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 20

bamslis

pusloka pusloka !

pirms gada, 2018.08.30 17:09

Ozis

Nu tie četri apļi,tas ir vienkārši super!!!!!.....Kaut ko debīlāku izdomāt,jā....

pirms gada, 2018.08.30 14:20

Jampāzijs no Elejas

Var redzēt ka tu esi kājāmgājējs pajolis.

pirms gada, 2018.08.30 17:56

aplis

Aplis - tas ir ideāli!

pirms gada, 2018.08.31 09:35

Greex

Nuja - rudenī izrakņās visu, ko vien var izrakņāt, tad "pēkšņi" uznāks ziema ar salu, un visas bedres un rakumi tiks pamesti līdz aprīlim. Bet jelgavnieki pa to laiku varēs vēl vairāk lauzt savus automobiļus, kratoties pa sasalušajiem rakumiem.

pirms gada, 2018.08.30 14:36

Tas pats Jānis

Protams, vasarā to visu sākt ticība neļāva.
Acīmredzot atkal termiņi ir tik relaksēti, ka var darīt kad un kā ienāk prātā...

pirms gada, 2018.08.30 14:38

Janim

Kāda ticība,beidz murgot.Igate traucējā laicīgi iesākt darbus.

pirms gada, 2018.08.30 16:35

Janim

Ā, šis bij tas projekts, kur uzvarēja ievērojami lētāks piedāvājums..nu paskatīsimies, kā pieaugs izmaksas darbu laikā.. :D

pirms gada, 2018.08.30 16:46

bamslis

nebija vislētākaijs , kas raksta muļķības .

pirms gada, 2018.08.30 17:11

pieredze

šie bija lētāki un pilnīgi bez pieredzes tāda veida projektos, bet nu Andris saka, ka lāga čāli, lai mācās uz jelgavnieku rēķina

pirms gada, 2018.08.30 17:46

Greex

Kā tad šoreiz tā sanāca, ka Igate netika pie šprices?

pirms gada, 2018.08.30 18:44

Mums gan visi slikti, neatkarīgi no tā kas uzvar. Tādi nu mēs esam - pārāk sāpīgi visu uztveram. Jelgava vispār maza tāpat kā Latvija - grūti biznesā nebūt aizdomīgam, jo cik tad mēs vispār esam - viens otru tāpat pazīst vai var sazīmēt attālus radus utt.

pirms gada, 2018.08.30 19:06

tavu lielu bļāvienu, kā vērša māvienu

Jā, Jānītis te nenorāli bendē savus tā jau švakros nerveļus

pirms gada, 2018.08.31 09:38

te

Elektriķis māca visu laiku kā ap p ist elektriķus .

pirms gada, 2018.08.31 11:07

es pats

Nevienā normālā valstī šāds konkursa uzvarētājs pie konkursa nemaz netiektu pielaists. Prasības ceļu būves firmai šādu darbu veikšanai būtu vairāku gadu,pat gadu desmitu pieredze ar pozitīvu reputāciju,sava tehnika nepieciešamajiem darbiem,noteikts patstāvīgu darbinieku skaits utt. Arī garantijas prasības 15-20 un vairāk gadi. Neko,būvē,un ir,ir rezultāts,prieks braukt pa tādiem ceļiem.
Lai nu būtu ,kā būtu ,atliek cerēt uz labāko.

pirms gada, 2018.08.31 14:08

Aa

Nespēju noticēt ka būs kā visur civilizētā pasaulē - apļi!
Jelgava taču ir slavena lampiņu pilsēta. No kā tad tagad barosies mītavas elektra un citi iesaistītie parazīti?

pirms gada, 2018.09.01 13:59

Jelgava