Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākta Jelgavas 4. sākumskolas stadiona pārbūve 5

Šonedēļ Jelgavas 4. sākumskolas stadionā Pulkveža Oskara Kalpaka ielā ir uzsākti stadiona pārbūves darbi ar mērķi attīstīt skolas infrastruktūru un nodrošināt modernu mācību vidi daudzfunkcionālā sporta stadiona kompleksā, informē Jelgavas pašvaldība.

Kopumā daudzfunkcionālu sporta kompleksu paredzēts izbūvēt un labiekārtot 1,307 hektāru platībā. Atjaunotā stadiona būvniecības iecere ir maksimāli izmantot platību, iedalot stadionu sektoros un nodrošinot atsevišķus laukumus dažādiem sporta veidiem. 

Ikdienā stadionu izmantos ne vien Jelgavas 4. sākumskolas, bet arī Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkņi, iedzīvotāji un sportisti dažādu sacensību laikā. 

Stadiona teritorijā tiks izbūvēta arī atsevišķa ģērbtuves ēka, kurā būs divas ģērbtuves ar dušām, četras sabiedriskās tualetes, kā arī noliktava stadiona inventāra glabāšanai. Tāpat dažāda mēroga sacensību vajadzībām stadionā tiks izbūvēta tribīne ar 60 skatītāju sēdvietām. Tiks nodrošināts arī apgaismojums, kas iepriekš tur nav bijis. Gar esošo piebraucamo ceļu no Zirgu ielas puses paredzēts izbūvēt autostāvvietas 18 automašīnām, kā arī teritorijā plānots izbūvēt un uzstādīt dažādus labiekārtojuma elementus – gājēju celiņus, velonovietnes, soliņus, atkritumu urnas –, ierīkot apstādījumus, bet pie autostāvvietas – atkritumu konteinerus.

Lielākie objekti, kas atradīsies stadiona vidusdaļā, būs 270 metru garš skrejceļš ar četriem celiņiem, ko klās gumijas segums, kā arī 40x60 metru plašs futbola laukums ar mākslīgo segumu.

Drošības nolūkos aiz futbola laukuma vārtiem tiks izbūvēts arī sešus metrus augsts aizsargtīkls ar noņemamiem stabiem. Tāpat stadionā tiks ierīkots basketbola laukums, multispēļu laukums – apvienotais laukums volejbolam, mini handbolam un mini futbolam –, kā arī vingrošanas vieta, kur tiks izbūvēti septiņi trenažieri. Šajos laukumos tiks izmantots arī moderns seguma risinājums – gumijas pārklājums. Tāpat stadionā paredzēti lodes grūšanas un tāllēkšanas sektori.

Šobrīd stadionā tiek demontēts skrejceļš un basketbola laukums. Līdz novembra vidum paredzēts veikt lielāko daļu pārbūves darbu – veco elementu un seguma demontāžu, izbūvēt jauno segumu un daļēji paveikt citus teritorijas labiekārtošanas darbus. Oktobrī tiks uzsākta arī ģērbtuves ēkas būvniecība. Plānotais būvniecības termiņš ir astoņi mēneši.

Darbus objektā veic SIA “Reaton LTD”, būvuzraudzību – “Jurēvičs un partneri”, bet autoruzraudzību – “BM–projekts”. Kopējās būvdarbu izmaksas ar PVN – 1 595 823, 95 eiro. Projekts tiek realizēts ar ERAF atbalstu Eiropas Savienības fonda projektā “Jelgavas Amatu vidusskolas infrastruktūras uzlabošana un mācību aprīkojumu modernizācija, 2. kārta” gaitā.


Foto: Jelgavas pašvaldība


Pievieno komentāru

Komentāri 5

uhti

beidzot arī kāda sakarīga investīcija, nevis kārtējais jumts..

pirms gada, 2018.08.16 14:16

tikai tāpēc pozitīvs,

jo tavi bērni tur mācās?

pirms gada, 2018.08.16 19:24

essina

Jautājums ir - Cik ilgā laikā šis projekts būs pabeigts?

pirms gada, 2018.08.16 15:07

jelgavnieks

Viss ir ļoti labi, bet kāpēc tas viss jādara uz ziemu. Tūlīt būs rudens. Vasarā celtniecības darbus veikt ir daudz lētāk un vienkāršāk.

pirms gada, 2018.08.16 15:32

vietējais

Tas būs brīvi pieejams visiem vai sēta apkārt un vakaros nekāda sportošana vietējiem iedzīvotājiem nesanāks?

pirms gada, 2018.08.16 17:52

Jelgava