Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies pieteikšanās dalībai Pilsētas svētku tirdziņā

Pulcējot jelgavniekus un viesus pilsētas 753. dzimšanas dienas svinībās no 25. līdz 27. maijam, 26. maijā no pulksten 10 līdz 17 skvērā aiz Jelgavas Kultūras nama tradicionāli notiks svētku tirdziņš, kam tirgotāji, ēdinātāji un izklaidējošu aktivitāšu organizatori tiek aicināti pieteikties līdz 14. maijam.

Dalībai svētkos tiek aicināti amatnieku izstrādājumu un pārtikas produktu tirgotāji, lai sniegtu iespēju pilsētas iedzīvotājiem un viesiem iegādāties Jelgavu prezentējošus suvenīrus un augstvērtīgus latviešu un lietuviešu tradicionālās amatniecības izstrādājumus un amatnieku darinājumus, kuros apvienota amatu prasme, tehnoloģiju attīstība un mūsdienīgs dizains, kā arī tradicionālus, inovatīvus produktus.

Tāpat tiek aicināti pieteikties arī ēdinātāji, kas varēs darboties trīs dažādos sektoros – Hercoga Jēkaba laukumā 25. un 26. maijā, Uzvaras parkā 26. maijā, kā arī Pils saliņā 27. maijā.

Tiem interesentiem, kuri vēlas piedalīties Jelgavas Pilsētas svētkos, sniegt izbraukuma kafejnīcas pakalpojumus vai organizēt izklaidējošas aktivitātes, jāiesniedz aizpildīta pieteikuma veidlapa pašvaldības iestādes “Kultūra” festivālu mājaslapā. Pirms pieteikšanās interesenti aicināti iepazīties ar nolikumu.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Jelgava