Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Salkazanovs: Zemgalē var tikt samazināta puse no reisiem 12

Smagākā situācija pēc valsts dotāciju samazināšanas pasažieru pārvadājumos ir Zemgalē, raidījumam «Labrīt, Latvija!» atzinis Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas un Jelgavas autobusu parka vadītājs Pēteris Salkazanovs.

Viņš atklāja, ka gadījumā, ja dotācijas netiks palielinātas, Zemgalē varētu samazināt līdz 50 procentiem reisu. Iespējama arī atsevišķu maršrutu slēgšana.P.Salkazanovs pastāstīja arī, ka ir sagatavoti grozījumi Autopārvadājumu likumā, kas paredz stingrāku cīņu ar nelegālajiem pārvadātājiem, taču tie ir «iestrēguši» Saeimā, jo pastāvot nelegālo pārvadātāju lobijs. Tāpat tiek gatavoti grozījumi, kas paredz, ka autobuss nav sabiedriska vieta, tāpēc tajā iespējams atskaņot radio, jo, kā atzina asociācijas vadītājs, tas ir svarīgi no civilās aizsardzības viedokļa.«Diena bez sabiedriskā transporta ir galējs pasākums, kas radīs problēmas mūsu klientiem,» atzina autobusu parka vadītājs, piebilstot, ka lēmumu ar to, vai šāda diena, kad netiks nodrošināts sabiedriskais transports, notiks, pārvadātāji paziņos īpaši sasauktajā preses konferencē 20.jūnijā. Kā iespējamais streika norises datums ir nosaukts 5.jūlijs. Jāatgādina, ka Jelgavas pilsētas autobusus tas neietekmēs, jo sabiedrisko transportu pilsētā dotē pašvaldība.Šodien, lai pievērstu uzmanību problēmām, autobusi Latvijā kursē ar melnām lentēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Gati

Salkazanova kungs kaut kā īpaši uzsver domu,ka KATRAM amatniekam jenbšu šinī gadījumā -strādājošam cilvēkam- māja ir pilna ar viņa nodarbes sfērai nepieciešamiem NOZAGTIEM darbarīkiem. Jauki-taču vai nav tā,ka otrā cilvēkā pirmo cenšas pamanīt vai pamana tās īpašības mazumiņu,kura pašam piemīt pilnā mērā? Pat ja tā būtu,vai konkrētajā situācijā nebūtu loģiskāk pieprasīt no autobusu šoferiem ,,drošības maxu,, ,bet paģērēt,lai šamējie darbā ierodas ar savu busiņu?.. Papildus -ja jau zog visi,tad visi- tas būtu tikai loģiski. Rodas jautājums-cik liela šī te maxa irnoteikta uzņēmuma administratīvajiem darbiniekiem(zīmuļi,pildspalvas,papīrs u.t.t) un Salkazanova kundziņam personīgi. Galu galā-viņam tak tās čiepšanas iespējas vislielākās i,un,no šamējā paša vārdiem var secināt,ka katram no mums tak tā kājiņa pa reizei paslīd...

pirms 6 gadiem, 2012.12.11 10:49

Jaka

Jūs te vaimanājat par pilsētas autobusiem, bet tā lieta visvaiRĀK SKAR LAUKU IEDZĪVOTĀJUS. Ja tev nav sava auto ģimenē, tad brīvdienās Jelgavu vairs neredzēt, ja negribi pavadīt tur visu dienu

pirms 7 gadiem, 2012.06.13 21:40

ozis

1. un 18. Ozolniekos arī var laist pa riņķi nevis atsevišķi uz Aizupi un skolu, jo daudziem būtu iespēja nokļūt uz/no skolu/as, kā arī no Jelgavas braucot izvēlēties kur izdevīgāk kāpt ārā.

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 22:24

Kokoss

Atbilde sardelei:

Sardele, tu esi no sojas un tapēc tik duma?!

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 17:09

sardele

Tāpat jau pēc 20.00 nekur nevar aizbraukt, tad priekš kam tāds autobusu parks vispār vajadzīgs. Lai privātie domā kā pārvadāt cilvēkus. Salkazanovs ņaud un čīkst, ka naudass nav, bet tikmēr Ļu***ska saņem tūkstošus par to, ka pludina naudu no autobusu parka uz savu firmu!

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 16:50

dagija

Nu tad labāk vsp noņemt visus autobusus un miers, lai vairs nebūtu jāķinkst, ka naudas nav:@

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 11:19

Rommels

Džekijs Čans laboja Jelgavas viesnīcā mēbeles.
Pēter Salkazanov, ejiet mazgāt autobusus.

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 10:52

Kurp iesim

Risinājums būtu pasažieru pārvadājumu tirgus atvēršana. Savadāk, uztasījuši monopolu un tik sūc naudu.

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 09:48

Arī Pēteris

Vai kā gribās Pēterim labi dzīvot un rebas bīdīt uz valsts rēķina

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 09:27

sisidra,liekam jaunu bildi iekšā

Piemēram, 16. un 2. autobusa maršrutus var apvienot vienā- tikai nedaudz ar galvu jādraudzējas. Svētē palaiž autobusu pa apli Armijas ielā un bez problēmām absolūti kā līdz šim, kas izmanto šos divus maršrutus. Armijas ielu var uzlabot un nevajag būt āzim, kas neredz neko tālāk par savu šnobeli.
Gan jau vēl ir maršruti, kad dublējas, jāpaceļ savas pakaļas , jāpieiet pie kartes un skaidri redzams būs, ko var apvienot un līdz ar to ietaupīt.
Bet kā jau pie mums pierasts- bļaut ir vērtīgāk par izcilu domāšanu , lai iedzīvotājiem būtu ērti, izdevīgi un viss sasniedzams.

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 08:48

juris uk

Brauciet uz uk te fabrikās un dārzos darbs pietiek

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 08:34

Jelgava