Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Satiksmei atklāts Atmodas ielas posms līdz “Kāpēcīšiem” 3

Atmodas ielas posms no Ganību ielas līdz pirmsskolas izglītības iestādei “Kāpēcīši” pēc asfaltbetona ieklāšanas darbiem ir atvērts satiksmei, informē “Pilsētsaimniecība”. Papildus starp Ganību ielu un Ošu ceļu izbūvēts ātrumvalnis, pārtīrīti esošie grāvji. Pie pirmsskolas izglītības iestādes “Kāpēcīši” izbūvēti divi gājēju celiņi ar betona bruģakmens segumu. Tuvākajā laikā Atmodas ielas posmā paredzēts uzklāt horizontālo marķējumu.

“Pilsētsaimniecība” iepriekš ziņoja, ka ielas klātni paredzēts profilēt, ieklāt ģeorežģi un nesaistītu minerālmateriālu, virs tā – ieklāt asfaltbetons divās kārtās. Krustojumos pie Ganību ielas un Ošu ceļa paredzēts izvietot ātruma ierobežojuma (30 km/h) zīmes un posma vidū izbūvēt ātrumvalni, uzlabojot gājēju pārvietošanos atjaunotajā ielas posmā. Lietus ūdens atvades risinājumi paredzēti esošie, ar brauktuves šķērskritumu uz zaļajām zonām un esošajiem grāvjiem, kurus paredzēts pārtīrīt. Pie pirmsskolas izglītības iestādes “Kāpēcīši” paredzēta divu gājēju celiņu izbūve ar betona bruģakmens segumu.


Foto: “Pilsētsaimniecība”

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Greex

Ja ierīkots ātrumvalnis, tātad pilsēta ir atteikusies no domas par apvedceļa un Ziemeļu tilta būvēšanu? Jo tieši Atmodas iela bija paredzēta kā apvedceļa trase, un "guļošais" uz maģistrālās ielas ir pilnīgs nonsenss.

pirms gada, 2018.10.08 21:02

Елгавнянинс

Domāju ka tas ir pagaidu risinājums cīņai ar grants ceļa putekļiem, iespējams perspektīva pēc Atmodas maģistrāles izbūves šis ceļa posms paliks kā piebraucamais ceļš, kā līdzīgi tas ir Lietuvas šosejā.

pirms gada, 2018.10.08 23:15

asd

Kāds Ziemeļu tilts, tur taču aizsargājami "mošķi" - kukainīši dzīvo.

pirms gada, 2018.10.09 18:43

Jelgava