Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” divdesmito jubileju atzīmē ar konferenci

Ar konferenci par daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu namu apsaimniekotājs SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) atzīmējusi 20 gadu jubileju, informē Jelgavas pašvaldība.

JNĪP izveidota 1998. gadā, apvienojot četras namu pārvaldes.

Šobrīd JNĪP apsaimnieko lielāko daļu Jelgavas daudzdzīvokļu māju.

Uzņēmuma jubileja tika atzīmēta ar konferenci “Mājokļu pārvaldīšanas pieredze un attīstība”, kas notika Jelgavas pilī un pulcēja nozares speciālistus no Latvijas, Vācijas un Baltkrievijas, tostarp konferencē piedalījās Austrumeiropas mājokļu apsaimniekošanas iniciatīvas direktors Knuts Hollers (Vācija), Vācijas Mājokļu apsaimniekošanas kompetences centra vadītājs Ralfs Protcs un Starptautiskās pārvaldnieku asociācijas izpilddirektors Genādijs Kaļonovs (Baltkrievija).

Uzņēmums arī pateicās 32 darbiniekiem, kuri tajā strādā 20 gadu.

JNĪP jau desmit gadu ir tradīcija savā dzimšanas dienā iepriecināt Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centra bērnus, šogad viņiem sarūpēts Rīgas jauniešu leļļu teātra “I-ā” sniegums.


Foto: Jelgavas pašvaldība

 

Pievieno komentāru

Jelgava