Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolās svin 1. septembri (FOTO) 4

Ar izdošanās vēlējumiem, krāsainiem ziedu pušķiem un skolēnu čalām teju visās pilsētas izglītības iestādēs jau nosvinēts jaunā mācību gada sākums.

Svētku dienā “Ziņas” paviesojās Jelgavas 4. vidusskolā, kuru apmeklēja arī tās absolvente Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, Jelgavas 3. sākumskolā, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā, kura skolas sākumu svinēja Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, Jelgavas Valsts ģimnāzijā, kas jau otro gadu uz remonta laiku mitināsies pagaidu mājās – Jelgavas pilī –, un Jelgavas Mūzikas vidusskolā.

Lai gan vēl pēdējās dienās pirms mācību gada sākuma skolēni maina izglītības iestādes un precīzs audzēkņu skaits būs zināms pēc dažām dienām, kā iepriekš informēja Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza, prognozēts, ka 2017./2018. mācību gadu pilsētas skolās uzsāks 7059 audzēkņi, no tiem 644 pirmklasnieki. Savukārt bērnudārzus apmeklēs 579 sešgadīgie un 596 piecgadīgie bērni.

Jelgavas novadā pirms divām dienām skolas gaitas bija plānojuši uzsākt 2401 skolēns, no tiem 193 pirmklasnieki. Savukārt pirmsskolā pieteikti 926 bērni.

Savukārt Ozolnieku novadā skolas gaitas sāks 965 audzēkņi, no tiem 122 pirmklasnieki, bet 673 meitenes un zēni apmeklēs bērnudārzus. Kā informē pašvaldība, Ozolnieku vidusskola ir nominēta kā “Latvijas valsts mežu” iniciatīvas “Mammadaba” vēstniecība Zemgalē, tāpēc, uzsākot jauno mācību gadu, pie skolas pacelts vēstniecības karogs. Ozolnieku vidusskolas svinīgajā pasākumā ar apsveikumu viesojās Sergejs Jēgers.


Foto: Raitis Puriņš, Ruslans Antropovs un Ozolnieku novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 4

es

Jelgavas 6. vidusskolai viss par ne bija 1. septembri??????????????????????????????

pirms gada, 2017.09.01 23:42

Essina

Arī 4.sākumskolā un 5.vidusskolā arī nav bijis 1.septembris

pirms gada, 2017.09.02 12:08

Puriņators

Mana bērna bildes likšanai internetā kāds atļauju paprasīja???

pirms gada, 2017.09.03 23:48

Puriņatoram

Ticiet man, neviens nemeklē Jūsu bērnu šajās 190 bildēs,,,,,, un ko te jautājiet? Rakstiet sūdzību tiesā

pirms gada, 2017.09.04 10:50

Jelgava