Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnu brīvlaikā Jelgavā notiks bezmaksas nodarbības un pārgājiens

Skolēnu rudens brīvlaika nedēļā Jelgavā skolēni varēs piedalīties dažādās aktivitātēs bērnu un jauniešu centrā "Junda" un Pārlielupes bibliotēkā, kā arī Jelgavas Jauniešu centrā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

"Junda" 1.–5. klases skolēnus aicina iepazīt pulciņu daudzveidību. Īpaši tiek gaidīti skolēni, kuri šobrīd vēl nav iesaistījušies centra pulciņos un nav atraduši, kā aizpildīt brīvo laiku pēc skolas. Nodarbības skolēniem ir bez maksas, un tām iepriekš nav jāpiesakās.

24. oktobrī "Junda" 1.–5. klases skolēnus aicina doties pārgājienā uz nometni "Lediņi". Dalībnieki dosies aptuveni sešus kilometrus garajā gājienā, bet tā noslēgumā tiks cienāti ar siltu tēju. Tāpat nometnē pārgājiena dalībniekiem aptuveni divarpus stundas iecerētas radošas darbnīcas un sportiskas aktivitātes.

Uz radošo darbnīcu "Rudens uz akmeņiem" 24. oktobrī skolēnus aicina Pārlielupes bibliotēka. Bibliotekāres būs parūpējušās par materiāliem, ar ko strādāt, bet, ja dalībniekiem ir iespēja, var paņemt līdzi kādu vidēja lieluma akmeni. Nodarbībai iepriekš nav jāpiesakās, un skolēni bibliotēkā gaidīti arī citās dienās.

Tāpat bērni un jaunieši gaidīti Jelgavas Jauniešu centrā, kur ir iespēja satikties ar vienaudžiem, spēlēt galda spēles, kā arī piedalīties citās radošās un sportiskās aktivitātēs.


Foto: Nils Jaunsubrēns

Pievieno komentāru

Jelgava