Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Latvijā svin Tēva dienu 1

Šodien Latvijā jau trešo reizi oficiāli svin Tēva dienu.

Tēva diena citur pasaulē ir daudzu gadu ilga tradīcija. Šo dienu ik gadu svin daudzviet pasaulē, tostarp arī Lietuvā, Igaunijā, ASV, Vācijā un citur.Labklājības ministrija (LM) atzīst, ka pamazām, tomēr Tēva diena sabiedrībā iegūst arvien lielāku lomu.LM atgādina, ka, piedzimstot bērnam, valsts sniedz atbalstu arī tēviem. Lai jaunais tēvs varētu iesaistīties sava jaundzimušā bērna aprūpē, viņam ir iespēja līdz bērna divu mēnešu vecumam izmantot desmit dienu ilgu paternitātes atvaļinājumu. Sociāli apdrošinātie tēvi, kuri šo atvaļinājumu izmanto, saņem paternitātes pabalstu, kas ir 80% apmērā no pabalsta saņēmēja vidējās apdrošināšanas iemaksu algas.Atbilstoši statistikas datiem 2012.gada jūlijā paternitātes pabalstu ir saņēmuši 729 cilvēki jeb 38% no visiem jaundzimušo bērnu tēviem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

membrāns

Šodien ir arī visu viņsaulē aizgājušo mājdzīvnieku atceres diena.Suņi,kaķi.papagaiļi,kāmīši,žurkas,pundurtruši.........utt. utj. Vai nu TĒVU dienu vai dzīvnieku atceres dienu vajadzētu atdalīt vienu no otras,jo nav patīkami,ka bērni man saka:šo glāzi,tēt,mēs paceļam uz tavu veselību,kā arī lai Sanai,Zuzei un balodim Dūjai vielas smiltis.Nav patīkami.

pirms 7 gadiem, 2012.09.09 21:05

Jelgava