Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spīdolas ģimnāzijas skolēni varēs vadīt meistarklasi jūras ceļojuma laikā

11 gadus jaunā māksliniece Džeina Dombrova uzvarējusi vairāk nekā 200 dalībnieku konkurencē starptautiskā valodu uzņēmuma «Skrivanek Baltic» atbalstītajā skolēnu mākslas darbu konkursā. Rīdziniece Džeina pārstāv Bērnu un jauniešu centru «Daugmale».

Konkursa uzvarētāju apbalvošanas laikā tika pasniegtas arī konkursa atbalstītāju simpātiju balvas. Iespēju doties jūras ceļojumā Rīga–Stokholma–Rīga pavasara skolēnu brīvdienu laikā, kad Baltijas jūrā uz «Tallink» kuģiem būs kārtējie svētki «Bērni bērniem», un vadīt zīmēšanas meistarklasi citiem bērniem uz kruīzu kuģa jūras ceļojuma laikā no uzņēmuma «Tallink Latvija» saņēma Iecavas novada jaunatnes studijas «Dartija» audzēkņi par guašas tehnikā veidoto studijas audzēkņu kopdarbu, kā arī Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas audzēkņi par grafikas žanrā veidotajiem konkursa darbiem, informē konkursa rīkotāju pārstāvji. Dāvanu karti 150 latu vērtībā fotokursu apmeklēšanai no «FotoAkadēmija» saņēma 17 gadus vecā «Red Cross Nordic United World Colleges» mākslas skolas audzēkne Viktorija Deksne par darbu «Sauciens palīgā», kas veidots eļļas glezniecības tehnikā. Mākslas preču interneta veikala «Gleznot.lv» dāvanu karti 50 latu vērtībā pirkumiem portālā www.gleznot.lv ieguva desmit gadus vecā Ogres Mākslas skolas audzēkne Kristiāna Milaša par darbu «Latviešu tautas mīklas par adatu», kas veidots ar zīmuļiem un flomāsteriem. Īpašo grāmatnīcas „Globuss” simpātiju balvu saņēma Bērnu un jauniešu centra «Daugmale» 14 gadus vecā audzēkne Rūta Patmalniece par mālā veidoto tēlniecības darbu.Labākie konkursa darbi ir apskatāmi izstāžu zālē «Happy Art Museum» tirdzniecības centra «Galleria Riga» piektajā stāvā. Ieeja izstādē ir bez maksas. Visiem interesentiem izstāde būs atvērta līdz janvāra beigām.

Pievieno komentāru

Jelgava