Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta halli Valgundē būvēs par 919 999 latiem 4

Zema enerģijas patēriņa ēku «Valgundes sporta halle» Jelgavas novadā būvēs SIA «Siltums Jums», liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētais paziņojums par iepirkuma procedūras rezultātiem.

Iepirkuma konkursā saņemti trīs pieteikumi, taču «Siltuma Jums» piedāvājums saskaņā ar iepirkuma kritērijiem atzīts par saimnieciski visizdevīgāko. Uzņēmums piedāvā halli būvēt par 919 999 latiem, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Šī summa atbilst arī pašvaldības prognozētajai līgumcenai.Kā ziņots, sporta halles jaunbūvi paredzēts būvēt blakus Kalnciema vidusskolai Valgundes pagastā. Ēkas galvenā fasāde orientēta dienvidu virzienā pret skolas austrumu fasādi un esošo sporta stadionu. Piekļūšana ēkai paredzēta pa bruģētu gājēju ceļu no skolas ēkas. Ēkas atsevišķā daļa paredzēta kā divstāvīga būve, kur pirmajā stāvā tiks izvietotas ģērbtuves, tualetes, tehniskās un noliktavu telpas. Otrajā stāvā paredzētas trīs nodarbību telpas un kabinets. Pārējā ēkas daļā paredzēta sporta zāle, liecina SIA «Belss» informācija.LETA jau ziņoja, ka pērn 16.augustā Jelgavas novada Domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune (ZZS) parakstīja līgumu ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Raimondu Vējoni (ZZS) un SIA «Vides investīciju fonds» pārstāvjiem par projekta īstenošanu Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansēto projektu atklātajā konkursā «Zema enerģijas patēriņa ēkas», kas paredz sporta halles izbūvi Valgundē.Minētais projekts paredz, ka Valgundes pagastā taps viena no funkcionāli modernākajām un energoefektīvākajām sporta hallēm, kas spēs nodrošināt iespējas Valgundes jauniešu sportiskajām aktivitātēm arī profesionālā līmenī.Projekta kopējās izmaksas ir noteiktas 980 445 latu apmērā, savukārt attiecināmās izmaksas - 592 900 latu. KPFI sniegtais finansiālais atbalsts ir 474 320 lati, Jelgavas novada pašvaldības ieguldījums kopumā tiek plānots 506 124 latu apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

niks

Ir gan pienākuši laiki. Bez miljona vairs neko neorotam un negribam uzbūvēt ?

pirms 7 gadiem, 2012.08.09 16:43

Citrons

Sporta halle tas ir labi,bet no summas izriet ka ta bus no zelta!

pirms 7 gadiem, 2012.08.09 12:30

Jelgava