Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sprūdžs: Ministram nav jāapkalpo pašvaldību vadītāji 6

Neesmu padotais nevienai asociācijai un pašvaldību vadītāji man nav jāapkalpo, intervijā laikrakstam «Telegraf» saka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP), skaidrojot pēdējā laikā notikušās asās diskusijas ar Latvijas Lielo pilsētu asociāciju (LLPA).

Sprūdžs gan nepiekrīt, ka viņam būtu problēmas dialogā ar pilsētu mēriem. «Manas attiecības ar pašvaldību vadītājiem ir profesionālas. Tas gan nenozīmē, ka mums visos jautājumos sakrīt viedokļi.»Ministrs uzskata, ka mēriem pirms sarunas ar viņu bijis pavisam nepareizs uzstādījums - «mēs, pilsētu vadītāji, sanākam un runājam, ko vajag darīt ministram. Bet, ja viņš nepiekrīt, prasām viņa atstādināšanu».Tāpēc ministrs domā, ka mēri neizprot attiecības starp pašvaldībām un ministriju. «Jā, pašvaldības ir mani lielākie partneri. Ne velti to vadītāju telefona numuri ir manā mobilajā tālrunī. Bet tas nenozīmē, ka man viņi ir jāapkalpo,» saka Sprūdžs.Viņa funkcija esot nodrošināt reģionālo attīstību un pašvaldību uzraudzību. «Neesmu pakļauts nevienai asociācijai. Pilnīgi pretēji, ministrijas uzdevums ir radīt normatīvos aktus un sistēmu, pēc kuras pašvaldības darbosies,» pauda ministrs.Sprūdžs atzīst, ka, protams, daudzas viņa iniciatīvas pašvaldībām nepatiks, jo ministra lēmumi var ierobežot to iespējas.Kā ziņots, pēdējā laikā notiek diezgan asas diskusijas starp Sprūdžu un LLAA.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vladimir

Tauta pilniba atbalsta ministru Edmundu Sprudzu!!! Pasvaldibas neievero LR likumus. Dzivo ka valsts valsti. Taisnigumu dabut uz "vietas" nav iespejams. Tikai caur tiesu, bet tas ir dargs prieks gan laika, gan veselibas zina, nerunajot jau par materialiem zaudejumiem. Birokratija un amatpersonas nekaunibai nav robezas. Spilgts piemers Salaspils dome. Ierosinata ricibnespejigas personas lieta RR tiesa pret domi. Aizgadni saskaras ar nelikumigiem dokumentiem par dzivokliem, kuri ir piesavinati privatizacijas laika, nebridinot aizgadnus. Parastiem cilvekiem nav jakluse! Informacija par domes nekartibam tiek gatavota KNAB.

pirms 7 gadiem, 2012.09.06 12:57

ONSLO

Un daudz tev nograbts.Ne tam puikam pieredze, ne izglitiba, neka, plika jauniba. Un cik talu aizbrauksim ar to jaunibu.

pirms 7 gadiem, 2012.09.04 21:11

Onslovs

puņķains jau ir tas Sprūdžs, bet malacis! Un šajā ziņā viņam ir 100% taisnība! :)

Norai - Cietumā par autoritātēm nesēž neviens puikiņš. Autoritātes tur ir vīri cienījamā vecumā, kā redzams no malas, tie vīri nu nevar pieņemt, ka viņus kāds jauns gados apsardzes darbinieks neapkalpo. Jāāā, cietuma autoritātēm arī ambīcijas ir milzīgas, jo reti kurš ir atstādināts no amata, bet apsargi mainās visai bieži - kā krīt cietumu pārvaldes vadība, tā krīt apsargi. :)))))
Atradusi argumentus - pieredzi un cienījamu vecumu - lai ar to attaisnotu mēru kaprīzes pēc šeptēm un rebēm. Sabiedrībai vajag godprātīgu un tālredzīgu savas naudas pārvaldību, nevis cienījamus vīrus, kas apsēžas uz šīs naudas, neaizmirstot pagrābt sev.

pirms 7 gadiem, 2012.09.04 16:28

xxx

Malacis ministrs! Beidzot tos aizsedejusos meerus vajag nolikt pie vietas.

pirms 7 gadiem, 2012.09.04 14:27

nora

Pašvaldībās par mēriem nesēž neviens puikiņš. Tur ir vīri cienījamā vecumā, kā redzams no malas, tie vīri nu nevar pieņemt, ka viņus kāds jauns gados ministrs neapkalpo.
Jāāā, pašvaldību mēriem ambīcijas ir milzīgas, jo reti kurš ir atstādināts no amata, bet ministri mainās visai bieži- kā krīt valdība, tā krīt ministri .

pirms 7 gadiem, 2012.09.04 12:11

Jelgava