Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tehnoloģiju vidusskolā starpdisciplinārajās stundās mācās saskatīt kopīgo (FOTO)

Jau trešo gadu Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā aprīlis ir metodiskais mēnesis, kad skolotāji dalās pieredzē ar inovatīvām mācību metodēm, bet kolēģi vēro stundas.

“Tā kā mūsu valsts izglītības sistēmā notiek pārmaiņas un virzība uz kompetencēs balstīta mācību saturu, kur viena no sastāvdaļām ir starpdisciplinaritāte, kas, manuprāt, nozīmē saskatīt kopīgo dažādos mācību priekšmetos, mūsu skolā jau divas nedēļas notiek starpdisciplinārās stundas. Pavisam skolotāji saplānojuši 20 šādas stundas,” stāsta Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā Baiba Balode-Lukjanska. Starpdisciplinārās stundas notika visām klašu grupām no 1. līdz 12. klasei.

Direktores vietniece uzsver, ka starpdisciplināro stundu mērķis ir, lai skolēns saprastu, ka vienā mācību stundā mācītais noder arī citā. Piemēram, matemātikā mācītais kvadrāts var noderēt vizuālajā mākslā, arī mājturībā. Savukārt informātikas stundās veidotās shēmas un tabulas ir veids, kā datus iespējams atspoguļot arī citos mācību priekšmetos. Bet vēsturi un mūziku apvieno tēma “Dziesmotā revolūcija”.

Foto: no skolas albuma. Visu rakstu lasiet 3. maija “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Jelgava