Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesa strīdā par lielveikala būvi Cukura ielā 2 nepieļauj “ātro risinājumu” 25

Pēc desmit dienu ilga lēmuma pieņemšanas laika pagarinājuma Administratīvā apgabaltiesa atstājusi negrozītu Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu namā pieņemto noraidošo lēmumu saistībā ar SIA “Auras centrs” lūgumu atjaunot būvatļauju lielveikala būvei Cukura ielā 2.

“Lēmums nav pārsūdzams,” zz.lv teic Administratīvās apgabaltiesas priekšsēdētāja palīdze Elīna Kalniņa. Viņa piebilst, ka uzņēmēju SIA “Auras centrs” apelācijas sūdzību par Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu namā izskatīja tiesnese referente Valda Zommere, kā arī tiesneses Ilze Amona un Kristīne Kalvāne. Lēmums tika pieņemts rakstveida procesā, bez strīdus pušu klātbūtnes.

Portāls zz.lv jau rakstīja, ka “Auras centrs” kā zemesgabala, uz kura plānots būvēt lielveikalu, īpašnieks iesniedza Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu namā lūgumu atjaunot Jelgavas domes apstiprināto būvatļauju, ko bija apstrīdējusi Cukura ielas iedzīvotāju grupa, kā arī biedrības Jelgavas attīstībai un “Direct impact”. SIA “Auras centrs” lūdza atjaunot būvatļauju, pirms lieta tiek iztiesāta pēc būtības. Iesniedzot šādu lūgumu, SIA “Auras centrs” riskēja, ka pēc tam, kad strīds tiks iztiesāts pēc būtības, uzņēmējam var nākties par savu naudu pārveidot vai pat nojaukt uz “ātru roku” uzbūvēto. Taču gan Administratīvās rajona tiesas, gan Administratīvās apgabaltiesas lēmums nedeva SIA “Auras centrs” šādu iespēju.

Lietas iztiesāšanu pēc būtības paredzēts uzsākt atklātā sēdē 25. aprīlī Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu namā.


Vairāk lasiet 12. aprīļa “Zemgales Ziņās”.

Pievieno komentāru

Komentāri 25

.

Apsveicu visus ar labo ziņu! Paldies tiesai par lēmumu!

pirms gada, 2018.04.06 16:43

No laukiem

Izlasīju, nesapratu, kāds ir tiesas lēmums.

pirms gada, 2018.04.06 17:32

gogītis hahiņš un citu

absolūti normāls lēmums līdz pabeigs lietu iztiesāt pēc būtības
vietējie sīkpirži staro no laimes, pat nesaprotot, kas ir kas

pirms gada, 2018.04.06 17:48

Bildē redzamās Lauras Kozules māsa Ilze

https://www.eurobabeindex.com/sbandoindex/mia_4.html

pirms gada, 2018.04.08 07:37

Rasma

Hā, amats rokā! tagad Ozolnieku iedzīvotājiem jātaisa biedrība un jātiesājas pret veikala būvniecību pie ledushalles.

pirms gada, 2018.04.06 17:56

to Rasma(Uldis Ainārs)

Atšķirībā no ZZS+Vienotība+NA pārvaldītās Jelgavas sava mafijas vadoņa Rāviņa vadībā, Ozolniekos bija atklāts konkurss un ievēroti likumi!!! Turklāt Ozolniekos neviens neņem par pilnu dažu caurkritušu deputātiņu(Prīša, Baranovska, Vēvera, Valerta, U.Aināra, Veļecka) populismu, kuru sponsorē bijušo komunjagu Māra Aināra un Pētera Veļecka(abi ZZS) nolobētais Elvi veikals!

pirms gada, 2018.04.07 10:15

...

Daini, Daini... kaut ko tu līdz galam neesi sapratis. varbūt, ka tu viņus neņem par pilnu, bet toties iedzīvotāji sen jau neņem par pilnu tevi un tavus koalīcijas pakalpiņus. vēlākais pēc 3 gadiem mēs patrieksim jūs un tad tu redzēsi kurš būs tas caurkritušais.

pirms gada, 2018.04.07 19:40

Tam

klēpja sunītim goghahcitam gan domas nepārtraukti mainās - no sākuma klaigāja, ka neviens neapstrīdēs būvatļauju, vēlāk, ka tiesa atļaus Auras Centram sākt būvniecību paralēli tiesas norisei, tagad jau spriež ka normāli sagaidīt spriedumu...nez ko viņš teiks, ja tiesā Auras centrs zaudēs? Līdz šim visi viņa pareģojumi nav piepildījušies lai jau šī labā tradīcija turpinās!

pirms gada, 2018.04.06 18:00

gogītis hahiņš un citi

nemīz eļļā, miskastniek, līdz šim ir tikai loģiski starplēmumi, jo lieta nav skatīta pēc būtības, ja tava pajoliskā provinciālā būtība vispār saprot, ko tas nozīmē.
Līdz brīdim, kad būs saprotams, kas vinnēs, kas zaudēs paies vismaz 5 gadi.
Līdz tam tur būs aizaugusi suņu kakinātava ar skaistu skatu uz pili un Statoilu, kur piena paku regates skatītāji liks savus auto.

pirms gada, 2018.04.06 18:30

2x2=4

Izstiepies vai saraujies, bet Depo lielveikals nekaadi nevar reprezenteet Jelgavu.

pirms gada, 2018.04.06 18:55

tam

lai atpērk no krievnacistiem tanku rūpnīcu , tur jau gatava kaste ar jumtu .

pirms gada, 2018.04.06 19:36

Bendžoijs

Ļoti labi nafig nevajag to šķūni ,vieni grauzti ir dabojājuši skatu uz Lielupes augšteci ,vēlvienu drazotāju nedrīkst laist Jelgavā!

pirms gada, 2018.04.06 23:22

PRIECĪGAIS

Ļoti ceru,ka Jelgavas diženie beidzot sapratīs, ka nevajag uzskatīt pilsētniekus par muļķiem ! Ne visas draugu un sponsoru ieceres vajag akli realizēt!
"DEPO ", kas protams ir vajadzīgs Jelgavā, sen būtu uzcelts jebkurā no vairākām pilsētā esošām brīvām vietām. Taču vajadzēja igauņu investoriem,iesmērēt draugu ģeniālo "biznesa projektu". Žēl piemuļķotos igauņu "bālēliņus" un Jelgavniekus, kam vēl ar vien nav savā "DEPO " !

pirms gada, 2018.04.06 23:48

Esmu par Depo!

Es taču biju teikusi!!!!!!!! Tikai tiem diženajiem varenajiem, kam īpašumi ir aiz potenciālā Depo, skatu uz pili jaunais veikals aizēnos. Visa šī jezga ir dēļ tā, lai privātmāju īpašnieki nezaudē īpašuma vērtību un guļot trusenēs dārzā redzēju Jelgavas pili, nevis veikala aizmuguri sev priekšā. Dažu cilvēku intereses liedz visai pilsētai iegūt jaunu tirdzniecības vietu ar lētākām precēm un plašāku klāstu. Nebrīnīšos, ja kāds aktīvists no šī rajona strādā Krūzā vai Krautā, vai Kuršos vai MNL vai Pilsētā. :) Privātas intereses un agresija komentāros - un re, pāris cilvēki no Cukura ielas pieveic visus pilsētniekus un viņu intereses.

pirms gada, 2018.04.07 06:25

teicējai

Tie, kuriem ir īpašumi aiz potenciālā Depo ir diženi un vareni, jo to ir sasnieguši. Tas, ka Depo aizsegs skatu uz pili, smirdēs kanalizācijas tvertnes un būs izdangāti ceļi, ir viņu tiesību aizskārums. Aizstāvēt neesošu kādam paredzēto īpašumu Depo tajā, un ne citā vietā, noliedzot citu jau esošos īpašumus ir skaudība, pasniegta infantīlā veidā,vēlme skatīties uz dārzā guļošo trusenēm vasarā pāri žogam.

pirms gada, 2018.04.07 09:12

pret depo Lielupes krastā

man liekas ka tas "esmu par depo"īsti nesaprot protesta buutiibu - protests ir pret konkreeto izveeleeto vietu nevis depo kaa taad ;) bet taadi nu tie "pisnesmeņi" mums ir.... cerams ka estu investori šos aptiesās pec pilnas programmas.

pirms gada, 2018.04.07 20:27

Ivo

Protams, nevajag tai muļķa Jelgavai jaunas darba vietas. Brauksim strādāt uz Rīgu vai uz ārzemēm!

pirms gada, 2018.04.07 10:44

asdfgh

ivo man liekas ka nav tev veerts skaidrot ko kopaa ar 20 darba vietaam jelgavniekiem tiks ieguuta konkreeti sachakareeta satiksme posmaa no driksas liidz lielajam statoilam.

pirms gada, 2018.04.07 20:30

Ivars

Buškevcam arī no dārza vairs nekāds labais skats nebūs

pirms gada, 2018.04.07 17:42

redzu

Vai darbavietu skaits būs mazāks, ja celtu jebkurā Dobeles šosejas krūmu vietā? Ierobežojumu tur nebūtu, varētu celt 2 reiz lielāku! Pils rajonā tak grūti ierūmēties, ierobežojumi liedz izvērsties ar milzum daudz darba vietām. Lielie strādnieku pūļi varētu ērti sanākt Depo veikalā Dobeles šosejas, vai Lietuvas šosejas lielajās teritorijās.

pirms gada, 2018.04.07 20:26

ārprāts

Šeit Depo pasniedz kā Jelgavas izaugsmes panaceju. "Pilsētā ar izaugsmi" beidzot būs izaugsme pateicoties Depo,- uz to gāja visus 28 gadus pēc neatkarības! Pateicoties Depo būs beidzot krāsu bundžas, tūlīt apmetīs un nokrāsos māju fasādes pilsētas centrā, arī kultūras namu, lai priekša ar sāniem būtu vienā tonī, restaurēs dažus palikušos vēstures pieminekļus utt..

pirms gada, 2018.04.07 21:17

asw

A lielais rotācijas aplis lai izbrauktu, arī maksās ap pusmiljonu, kas būtu jāmaksā igauņiem.
Nesaprotu bijušājā lidlaukā liekas var uzbūvēt daudz lētāk, un ja cenas būs labākas, tad cilvēki tur brauks nu pirks. Nesen taču tika prezentēts tur miljardu projekts pat ar lidostu, un kuģiem.

pirms gada, 2018.04.07 21:56

to

asw : Lidlauku jau nogulēja , tur Ķīnis ražos savu musaru . Būs daudz darba vietu šie ražos , KULK vedīs uz izgāztuvi - daudz darba vietas .

pirms gada, 2018.04.08 05:30

lursoft

Principaa taadu uzneemumu, kursh sasparojiet iet pret iedziivotaaju gribu vajadzeetu nahrenizeet.

pirms gada, 2018.04.08 10:51

Jelgava