Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesa uz nākamo gadu atliek «Latvijas piena» un «Preiļu siera» vadītāja strīda izskatīšanu

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa šodien līdz nākamā gada 21.martam atlika lietas izskatīšanu strīdā starp SIA «Latvijas piens» un AS «Preiļu siers» vadītāju Jāzepu Šnepstu par cieņas un goda aizskaršanu, kas vainoja zemnieku kooperatīvu naudas atmazgāšanā.

Kā aģentūrai LETA paskaidroja tiesā, lieta tika atlikta pēc prasītāja pārstāves lūguma. Jau ziņots, ka iepriekš lieta bija jāskata 10.septembrī, tomēr tā tika atlikta līdz šodienai, jo toreiz attaisnojošu iemeslu dēļ uz tiesas sēdi nebija ieradies atbildētājs.Prasība tiesā iesniegta saistībā ar Latvijas piensaimnieku centrālās savienības pārstāvja «Preiļu siera» vadītāja Šnepsta publiskajiem izteikumiem pērn 15.martā, kad viņš apgalvoja, ka «Latvijas piena» jaunbūvējamā piena rūpnīca Jelgavā ir «naudas atmazgāšanas projekts, kam nav sasaistes ar reālo ražošanu un pienesumu piena industrijā».Kā biznesa portālam Nozare.lv pēc pirmās atliktās tiesas sēdes norādīja «Latvijas piena» pārstāve tiesā zvērināta advokāte Anete Bergmane, atceltā tiesas sēde apliecināja, ka atbildētājs mēģina novilcināt strīda izskatīšanu.«Pret uzņēmumu izteiktie konkurentu apvainojumi ir neloģiski un nepamatoti. To apliecina šodien atliktā tiesas sēde. «Preiļu siera» pārstāvis neieradās uz tiesas sēdi, aizbildinoties, ka neesot paspējis sagatavoties un iesniegt pierādījumus. Argumentus, kāpēc pierādījumi nav iesniegti, kaut gan «Preiļu siers» tos solīja iesniegt jau 2011.gada 6.jūnijā, tiesa nesaņēma. Šāda rīcība ir raksturīga atbildētājiem, kas mēģina novilcināt strīda izskatīšanu tiesā,» norādīja Bergmane.

Pievieno komentāru

Jelgava