Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiksies Černobiļas AES avārijas seku likvidētāji

Pieminot Černobiļas atomelektrostacijas (AES) avārijas 32. gadadienu, 24. aprīlī pulksten 14 Jelgavas novada domes zālē notiks atceres pasākums, informē organizatori.

Jelgavas pašvaldība informē, ka pašlaik pilsētā dzīvo 78 cilvēki, kuri piedalījušies AES avārijas seku novēršanas darbos.

Pasākumu organizē Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi, Jelgavas novada Sociālo dienestu un Ozolnieku novada Sociālo dienestu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem, kuri savu pamata dzīvesvietu deklarējuši Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā un dzīvo deklarētajā dzīvesvietā, tiek piešķirts ikgadējs pabalsts rehabilitācijai, kas šogad ir palielināts no 25 uz 30 eiro.

Lai saņemtu pabalstu, līdz 14. decembrim Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, 115. kabinetā, jāiesniedz rakstisks iesniegums, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un Ministru kabineta noteikta parauga apliecību par Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka statusu. Pabalstu pārskaita uz pieprasītāja iesniegumā norādīto bankas kontu.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Jelgava