Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Točku» kartē atzīmētas 52 nelegālo preču tirdzniecības vietas Zemgalē 2

Trīs nedēļu laikā iedzīvotāji policijas interaktīvajā «točku» kartē izdarījuši 482 atzīmes. Policija atzīst, ka informācija ir noderīga gan jaunu vietu identificēšanā, gan papildus nianšu noskaidrošanā saistībā ar jau policijai zināmām tirdzniecības vietām.

Jau gandrīz mēnesi Valsts policija iedzīvotājiem piedāvā iespēju savā mājas lapā interaktīvā kartē sniegt policijai informāciju par nelegālā alkohola, cigarešu vai narkotisko vielu tirdzniecības vietām. Cilvēki var atzīmēt konkrētu vietu kartē, kā arī sniegt papildus informāciju par to.No 21.jūnija līdz 13.jūlijam iedzīvotāji šajā kartē izdarījuši 482 atzīmes par dažādām nelegālo preču tirdzniecības vietām. Lielākā aktivitāte bijusi Rīgas reģionā - 311 atzīmes, Zemgales reģionā – 52, kā arī Latgales reģionā - 48. «Taču šie skaitļi nav pielīdzināmi nelegālo tirdzniecības vietu skaitam, jo nereti vairāki cilvēki atzīmējuši vienu un to pašu vietu, tāpat ir gadījumi, kad pēc policijas pārbaudēm sniegtā informācija neapstiprinās. Lielākajā daļā cilvēku atzīmēto vietu, policija savu darbu jau bija uzsākusi vai plānojusi sākt,» skaidro policijas pārstāve Lita Juberte.Informāciju par nelegālajām alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecības vietām, iespējams norādīt interaktīvajā kartē . Bez šīs iespējas policijai informāciju par dažādu nelegālo preču tirdzniecības vietām var sniegt arī zvanot, rakstot vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Resnais

Maza piebilde. Autors piemirsis pateikt, nebrīnaties, ja kartē neko neredzat. Atzīmētās vietas redz tikai policisti. Acīmredzot, lai nesanāk reklāma.

pirms 7 gadiem, 2012.07.19 22:01

Jelgava