Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Topošās un jaunās māmiņas aicinātas pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām 2

Jelgavā un apkaimē dzīvojošas topošās un jaunās māmiņas, kuras vēlas atmest smēķēšanu, aicinātas pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā, informē Veselības ministrijas pārstāvis Oskars Šneiders. Veselības ministrijas organizētās nodarbības būs bez maksas un notiks no 5. aprīļa līdz 17. maijam Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē, 119. telpā (O.Kalpaka ielā 9).

Pirmā – informatīvā – smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks ceturtdien, 5. aprīlī, no pulksten 18 līdz 19.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju – kvalificētu psiholoģi Austru Ošleju –, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās sešas atbalsta grupas nodarbības turpat plānotas vienu reizi nedēļā ceturtdienās, sākot no 12. aprīļa (pulksten 18–19.30).

Uz nodarbībām aicināta ikviena smēķējoša Jelgavā vai apkaimē dzīvojoša topošā vai jaunā māmiņa, kura smēķē, vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmusi veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēta to darīt.

Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

Lai pieteiktos, māmiņas aicinātas sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un to, ka piesakās Jelgavas grupai. Jautājumu gadījumā interesentes aicinātas sazināties ar organizatoriem, zvanot pa tālruni 26180109. Vairāk informācijas – ESparveselibu.lv

Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projektā “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi”. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projektā “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi”. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 2

grupņiks

Uztaisiet grupu cilvēkiem, kuri grib dabūt darbu Jelgavā un Jelgavas rajonā!!!

pirms gada, 2018.03.26 14:58

NegribuVajag

Vajadzība spiež atmest ēšanu...ko darīt!!!

pirms gada, 2018.03.26 15:13

Jelgava