Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina interesēties par bērniem, kam sagādātas skolas somas (FOTO)

Ar pikošanos, rotaļām, dāvanām, laimes, veselības un citiem laba vēlējumiem noslēdzies Sabiedrības integrācijas pārvaldes (SIP) rīkotais Ziemassvētku pasākums tiem bērniem, kas šoruden saņēma pārvaldes, pilsētas uzņēmēju un iedzīvotāju sarūpētas skolas somas.

“Daudzu gadu garumā uz 1. septembri gādājam skolas somas, ko palīdz sarūpēt pilsētas uzņēmēji un atsaucīgi jelgavnieki. Šogad ieviešam brīnišķīgu tradīciju, ka ne tikai augustā dāvinām skolas somas, bet arī turpinām interesēties, kā bērniem veicies skolā un kā vēl varam palīdzēt, lai viņiem būtu prieks mācīties. Zināšanas ir tā lieta, ko neviens jums nekad nevarēs atņemt,” svētku eglītes pasākumā uzrunājot sanākušās ģimenes, sacīja SIP vadītāja Ilga Antuža, piebilstot, ka ģimenes atkal kopā, iespējams, uz sporta spēlēm svaigā gaisā, tiks aicinātas mācību gada noslēgumā.

Šoruden ar atbalstītāju palīdzību izdevies sarūpēt mācību un sporta līdzekļiem piepildītas skolas somas 21 bērnam, kuri mācās 1. un 2. klasē. Kā stāsta I.Antuža, sadarbībā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi tās dāvinātas to ģimeņu bērniem, kuru ienākumi nav augsti, taču kuras neatbilst maznodrošinātas ģimenes statusam. Skolas somas tiek rūpētas jau vairāk nekā desmit gadu, savukārt 2012. gadā palīdzīga roka sniegta Zvejnieku ģimenes mājokļa remontā. Joprojām no ģimenēm, kam savulaik palīdzēts, tiek saņemti paldies vārdi, cik liels atbalsts tas bijis.

“Mūsu ģimenē ir divi skolēni – dēls iet 4. klasē, meita šogad sāka mācības 2. klasē. Skolas soma ļoti samazināja izdevumus – praktiski neko nevajadzēja pirkt klāt. Arī dēls, kad gāja 2. klasē, tika pie savas somas. Ģimenei tas ir liels atbalsts,” stāsta jelgavniece Anžela Janavičute. Viņa pasākumu apmeklēja kopā ar meitu Savīnu, kurai, kā stāsta pati meitene, skolā ir labas sekmes un visvairāk patīk angļu valoda, un vīru Haraldu. Haralds teic lielu paldies visiem iesaistītajiem ne vien par atbalstu, bērniem uzsākot skolas gaitas, bet arī par jauko pasākumu. “Tas bija pārsteigums!” atklāj Anžela. Ģimenei šis esot eglītēm bagāts gads – šī bijusi jau piektā.

Viens no lielākajiem skolas somas projekta atbalstītājiem ir biedrība “Harmonija”, kuras vadītāja Iveta Tīda bērniem vēlēja labas sekmes skolā, labus draugus un aicināja uz atkaltikšanos pavasarī.Foto: Nils Jaunsubrēns

Pievieno komentāru

Jelgava