Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tuvojas tradicionālās Mehu dienas 6

Divdesmit ceturto reizi biedrība “Tehniskās fakultātes Studējošo pašpārvalde” aprīlī aicinās interesentus uz Mehu dienu pasākumiem Jelgavā un tās apkārtnē, aģentūru LETA informēja organizatori.

Autosporta sacensības un tehnikas svētki “Mehu dienas 2018” notiks no 19. aprīļa līdz 21. aprīlim, un to laikā paredzēts arī tradicionālais dalībnieku gājiens Jelgavas centrā, kā arī dažādu veidu auto sacensības sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”.

Mehu dienas autosporta entuziastiem šo gadu laikā kļuvušas par nozīmīgu sezonas atklāšanas pasākumu, kas pulcē cilvēkus no visiem Latvijas novadiem. Jau vairākus gadus svētku programma piedāvās daudzveidīgus pasākumus, piemēram, tehnikas parādi, nakts auto orientēšanās sacensības, dragreisu, auto skaistuma konkursu, driftu, auto izdzīvošanu un citas aktivitātes.

Pasākuma organizatori ir LLU Tehniskās fakultātes Studentu pašpārvalde. Mehu dienas Tehniskās fakultātes studentiem un mācībspēkiem, absolventiem, tehnisko nozaru speciālistiem ir gada galvenais pasākums un studiju gada kulminācija. Pasākuma mērķis ir saliedēt un stiprināt fakultātes garu, kā arī veidot sadarbību ar pārējām LLU fakultātēm un Latvijas augstskolām.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Tas pats Jānis

Būs "tradicionāli"...
Kojām remontmateriāli jau sagatavoti?

pirms gada, 2018.04.10 10:58

Jān,

ko nu bezdi vešā.

pirms gada, 2018.04.10 14:25

Reini,

tas tev vairs nav ar ko atzīmēt un pļūtīt biksēs!Studenti lok konīti ar pepsi un staigā līksmodami!

pirms gada, 2018.04.10 14:26

Tas pats Jānis

Ar uzsvaru uz vārdu "lok".
Moš šogad Mehi lauzīs stereotipus? Nepielaksies, fiksi izbrauks cauri savu maršrutu ar to pašu traktoru, neaizturot pārējos šoferus un vakarā kojās kulturāli atzīmēs...

pirms gada, 2018.04.11 09:35

nemehs

Nekad neesmu sapratis šadu "svētku" jēgu. Manuprāt ir vienkārši - studenti, īpaši no LLU, jau izsenis ir slaveni ar savu alkaholismu. Tad nu, lai kaut vienu reizi gadā šo plostu padarītu legālu, bariņš izglītotu traktoristu uztaisīja kaut kādas mehu dienas. To vienīgais mērķis ir ar sagrabējušiem auto piesmirdināt pilsētu, un lopā piedzerties. Ir n-tās augstskolas un n-tie desmiti fakultāšu, taču to absolventiem vai studentiem pietiek inteliģences, lai netrakotu pa pilsētu "kunga prātā", zīmējoties ar savu specialitāti. Mehiem laikam nav nekā cita ar ko lepoties, tad nu atliek mērīties krāniņiem kā prot.

pirms gada, 2018.04.17 10:27

Jelgava