Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz valsts autoceļiem drīzumā sāks bedrīšu «lāpīšanu»

Tuvākajā laikā tiks sākti valsts autoceļu melnā seguma defektu masveida remontdarbi. Kopumā šos darbus vienlaikus veiks līdz pat 100 remontbrigādēm visā Latvijas valsts ceļu tīklā, līdz ar to ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Ceļu segumu sakārtošana pēc ziemas tiks veikta prioritārā secībā. Vispirms tiks sakārtoti ceļi svarīgākajos autosatiksmes maršrutos, pamatojoties uz ceļu uzturēšanas klasēm - A (augstākā), B, C un D (zemākā). Plānots, ka asfaltēto ceļu brauktuves defekti A klases ceļos tiks saremontēti līdz 1.jūnijam, līdz 15.jūnijam – B klases ceļos un līdz 1.jūlijam - C un D klases ceļos, informē Latvijas Valsts ceļi (LVC).Ceļu bedrīšu remonta pamattehnoloģija ir to aizpildīšana ar šķembām un bitumena emulsiju. Šo darbu vietās tiks noteikti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi - darbu laikā lokāli tiek sašaurināta brauktuve darbu zonā, būtiski ierobežojot braukšanas ātrumu. Pēc darbu beigām remontposmā nosaka maksimālā ātruma ierobežojumu 50-70 kilometru stundā uz periodu līdz trim diennaktīm. LVC aicina autovadītājus būt uzmanīgiem un ievērot noteikto satiksmes organizācijas kārtību ceļu remonta vietās.Tāpat pakāpeniski tiek atcelti sezonāli ieviestie kravu pārvadājumu ierobežojumi uz vietējās un reģionālās nozīmes valsts autoceļiem. Pēc šo ierobežojumu atcelšanas ceļi ar grants segumu tiks savēsti kārtība.

Pievieno komentāru

Jelgava