Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vadība apbalvos Jelgavas glābējus

Šodien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Jēkabpils daļā notiks Zemgales reģiona brigādes svinīgs pasākums par godu Latvijas ugunsdzēsības 147.gadadienai. Tā laikā par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi tiks apbalvotas vairākas amatpersonas.

Ar VUGD Goda rakstu tiks apbalvoti kaprālis Rolands Graudiņš, Dobeles daļas ugunsdzēsējs glābējs; virsniekvietnieks Miroslavs Naidjonoks, Jelgavas daļas vada komandiera vietnieks; kaprālis Vladimirs Tarvids, Jelgavas daļas ugunsdzēsējs glābējs; kaprālis Dainis Medvedevs, Jelgavas daļas ugunsdzēsējs glābējs. Ar krūšu zīmi par 20 gadu izdienu tiks apbalvots Dobeles daļas vada komandiera vietnieks leitnants Aigars Mackevičs, Jelgavas daļas vada komandiera vietnieks virsniekvietnieks Dzintars Solockis un Pļaviņu posteņa vada komandiera vietnieks Nauris Stučka. Savukārt, ar krūšu nozīmi par 15 gadus izdienu tiks apbalvots Tukuma daļas komandieris majors Dainis Bērziņš un Iecavas posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Valērijs Antonovs. Vairākas amatpersonas arī saņems krūšu nozīmi par 10 gadu izdienu, informē VUGD pārstāve Viktorija Šembele. Divas VUGD amatpersonas nodos svinīgo zvērestu un vairākas saņems VUGD Zemgales reģiona brigādes Pateicība.Pasākuma laikā tiks sveikti arī Brīvprātīgo Ugunsdzēsības biedrības pārstāvji Jānis Lazdiņš, Sandris Šabanskis un Ainārs Elksnis.

Pievieno komentāru

Jelgava