Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var saņemt līdzfinansējumu daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanai

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopības, kuras vēlas labiekārtot daudzdzīvokļu mājai piesaistīto zemesgabalu, var iesniegt Jelgavas pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai, informē “Pilsētsaimniecība”. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 16. jūlijs (ieskaitot).

Pieejamais Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums – 61308 eiro.

Ar saistošajiem noteikumiem Nr.16-7 “Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai” var iepazīties pašvaldības mājaslapā www.jelgava.lv vai iestādes “Pilsētsaimniecība” mājaslapā www.pilsetsaimnieciba.lv.

Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt, zvanot pa tālruni 63084470 vai sūtot jautājumus elektroniski uz e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv, vai klātienē pirmdienās no pulksten 18 līdz 19, iepriekš piesakoties pa tālruni 63084470.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Jelgava