Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VARAM vēlas noskaidrot iedzīvotāju domas par pašvaldību domes sēžu translācijām internetā 6

Lai uzlabotu pašvaldību darbību un veicinātu iedzīvotāju līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) vēlas noskaidrot iedzīvotāju viedokli par pašvaldību domes sēžu tiešraidēm internetā.

Kā norādīts VARAM mājaslapā publicētajā paziņojumā, iedzīvotāji lūgti sniegt viedokli par domes sēžu ierakstu nodrošināšanu pašvaldību mājaslapās. Sniedzot viedokli par sēžu translācijām internetā, iedzīvotāji ir aicināti atbildēt uz trim jautājumiem. Iedzīvotājiem jāatbild uz jautājumu, vai, viņuprāt, pašvaldības domes lēmumu pieņemšanas procesa caurskatāmība uzlabosies, ja pašvaldības mājaslapā internetā būs nodrošināta pieeja pašvaldības domes sēžu video translācijai, audio translācijai, video vai audio ierakstiem. VARAM arī vēlas noskaidrot, vai iedzīvotāji izmantotu iespēju pašvaldību mājaslapā skatīties vai klausīties domes sēdes translāciju. Tāpat iedzīvotāji ir lūgti sniegt priekšlikumus, kā pašvaldībām uzlabot domes lēmumu pieņemšanas procesa caurskatāmību. Patlaban spēkā esošais tiesiskais regulējums paredz, ka pašvaldību domes sēdes ir atklātas un tajās pieņemtie lēmumi ikvienam ir publiski pieejami. Savukārt protokoli pēc šīm sēdēm tiek publicēti pašvaldību mājaslapās. Iedzīvotāji viedokli var sniegt līdz 1.jūlijam.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

hugo

vajag translet tas kuras novada dome riko medibas un zaku plava!

pirms 7 gadiem, 2012.06.11 08:10

zivs

Ja deputātiem sēdes notiek 2x mēnesī, tad par ko viņiem maksā gandrīz 300 latus uz rokas mēnesī. Man nav skaidrs, kādus darbus deputāti dara.

pirms 7 gadiem, 2012.06.10 23:07

Pret Eiro ieviešanu Latvijā 2014 gadā!

Pret Eiro ieviešanu Latvijā 2014 gadā!
http://www.mespasi.lv/lat/index.php/peticijas/42-peticijas/64-pret-eiro

pirms 7 gadiem, 2012.06.10 19:11

tu

Rēķināt arī iemācies pie reizes. Man sanāk 60K.

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 16:06

tu

saspiesies esi? var jua izmantot arī atklātos bezmaksas servisus LIVESTREAM, USTREAM. Kameras gan būs jānopērk.

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 16:02

es

Ja VARAM uztaisa sakarīgu Streaminga risinājuma + arhīvu uzglabāšanu tad ir OK. Iedomājamies, ka tagad katra pašvaldība sāks abonēt šos streaminga servisus, tad 50x100x12 =600K gadā. Nav lēts prieks.

pirms 7 gadiem, 2012.06.09 14:38

Jelgava