Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Varēs pieteikties pagalmu labiekārtošanas līdzfinansējumam

Jelgavas daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji arī šogad varēs pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam māju pagalmu labiekārtošanai, informē pašvaldība. Šogad kopējais līdzfinansējuma apjoms ir 100 000 eiro.

Kopš 2015. gada Jelgavas pašvaldība piedāvā iespēju daudzdzīvokļu māju īpašnieku kopībām labiekārtot daudzdzīvokļu māju pagalmus, saņemot pašvaldības līdzfinansējumu. Tas paredzēts lietus ūdens novadīšanas sistēmu, brauktuvju, ietvju stāvlaukumu vai apgaismojuma būvdarbiem un citiem labiekārtošanas darbiem, iekļaujot būvuzraudzības un preču iegādes izmaksas.

Dzīvokļu īpašnieku kopības, kas vēlas labiekārtot pagalmus, līdz 28. maijam Jelgavas pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” var iesniegt pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai. Pieteikumu sagatavošana un iesniegšana veicama saskaņā ar pašvaldības 2016. gada 18. februāra saistošajiem noteikumiem Nr.16-7 “Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai”.

Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pie nama apsaimniekotāja vai iestādē “Pilsētsaimniecība”, zvanot pa tālruni 63084470, sūtot jautājumus uz e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv vai ierodoties klātienē pirmdienās no pulksten 18 līdz 19 (nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 63084470).

5. martā pulksten 18 Jelgavas domē “Pilsētsaimniecība” organizēs sanāksmi par pieteikumu iesniegšanas kārtību.

Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Jelgava