Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam pagalmu labiekārtošanā

Līdz 28. maijam jelgavnieki var iesniegt projektus, lai pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanā. Līdz šim saņemti divi pieteikumi – daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji vēlas sakārtot lietus ūdens novadīšanas sistēmu un pagalmā izveidot auto stāvlaukumu.

Daudzdzīvokļu namu pārstāvji regulāri uzdod jautājumus gan telefoniski, gan klātienē, piemēram, par dokumentu sagatavošanu, iespējamo labiekārtošanas darbu skaidrojumu, darbu veicēja izvēles procesu, norāda pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”.

Daudzdzīvokļu māju pārstāvji pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai iestādē “Pilsētsaimniecība” var iesniegt līdz 28. maijam. Pašvaldības līdzfinansējums ir paredzēts lietusūdens novadīšanas sistēmu, brauktuvju, ietvju, stāvlaukumu vai apgaismojuma būvdarbiem un citiem labiekārtošanas darbiem, iekļaujot būvuzraudzības un preču iegādes izmaksas. Šogad pašvaldības līdzfinansējuma kopējais apmērs programmā ir 100 000 eiro, un lielāku finansiālo atbalstu varēs saņemt tie projekti, kuri aptvers vairākas dzīvojamās mājas.

Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt “Pilsētsaimniecībā”, zvanot pa tālruni 63084470, iesūtot jautājumus pa e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv vai klātienē pirmdienās no pulksten 18 līdz 19, iepriekš piesakoties pa tālruni 63084470.

Šogad ir veiktas izmaiņas pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmā, kas paredz lielāku pašvaldības līdzfinansējumu projektiem, kam nepieciešams būvprojekts vai apliecinājuma karte, turklāt atbalstu var saņemt arī iebraucamo ceļu un atkritumu laukumu sakārtošanai.


Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Jelgava